جستجو

سلا (CELLA)

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

پرشرسوئیچ ضدانفجار سلا (مدل PCS2MB)

پرشرسوئیچ ضد انفجار سلا ، سوئیچ فشاری است که در صنایع مختلف کاربرد داشته و قادر است تنظیم فشار و همچنین جلوگیری از افزایش فشار سیال مورد نظر را بر عهده بگیرد و به همین دلیل جزو قطعات پر کاربرد در محیط های تحت فشار محسوب می شود. سوئیچ فشار سلا ساخت کشور ایتالیا بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. این شرکت از زیرمجموعه‌های شرکت مهندسی آلمانی WIKA، تولید کننده‌ی تجهیزات ابزاردقیق صنعتی می باشد.
24,000,000 تومان 22,000,000 تومان

سوئیچ اختلاف فشار ضد انفجار سلا (مدل DEHH2A)

سوئیچ اختلاف فشار یک مدل خاص وسیله اندازه گیری فشار است که یک کنتالکت الکتریکی را با رسیدن فشار فرآیند به مقدار خاصی باز یا بسته می کند. این تجهیز به صورت گسترده ای در صنایع برای کنترل خودکار و نظارت بر مایعات تحت فشار استفاده می شوند. سوئیچ اختلاف فشار سلا ساخت کشور ایتالیا بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.
37,000,000 تومان 35,000,000 تومان

پرشر سوئیچ سلا (مدل MAXXUS)

پرشرسوئیچ سلا ، سوئیچ فشاری است که در صنایع مختلف کاربرد داشته و قادر است تنظیم فشار و همچنین جلوگیری از افزایش فشار سیال مورد نظر را بر عهده بگیرد و به همین دلیل جزو قطعات پر کاربرد در محیط های تحت فشار محسوب می شود. سوئیچ فشار سلا ساخت کشور ایتالیا بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
24,000,000 تومان 23,000,000 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display