جستجو

تماس با ما

مجموعه ابزار فایندر با بیش از 3 دهه فعالیت و تجربه در زمینه پاسخگویی به نیازهای فنی و مهندسی و تامین تجهیزات ابزار دقیق مورد نیاز در ﺣﻮزه صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی، صنایع غذایی ، عمرانی ، نیروگاه ها ، خطوط انتقـال نفت و گاز ، صنایع خودروسازی ، موسسات کالیبـراسیون ، آزمایشگاه های برق و الکترونیک ، توزیع و انتقال نیرو ، شـرکت های سیمان ، فولاد ، ریختـه گری و ذوب آهن ، دانشگاه‌ها و مخابرات و غیره می باشد.
در سال های اخیر مجموعه ابزار فایندر حوزه فعالیت خود را گسترش داده و علاوه بر تامین نیاز صنایع، اقدام به تامین نیاز مصرف کنندگان خانگی نیز نموده و با گردآوری چندین تامین کننده خوشنام و با تجربه در زمینه تجهیزات گرمایشی، سرمایشی، تهویه مطبوع و ابزار آلات صنعتی و عمومی، به دنبال تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.
مجموعه ابزار فایندر از اواخر سال 1399 و با در نظر گرفتن افزایش میل مشتریان به خرید اینترنتی، اقدام به راه اندازی فروش اینترنتی محصولات خود نموده و با راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی ابزارفایندر، قدمی جدید در ارائه خدمات آنلاین به مشتریان برداشته است.

اهداف ما در راه اندازی فروش اینترنتی به شرح زیر است:

  • فروش محصول به مصرف کننده واقعی
  • تضمین اصالت محصولات
  •  کاهش هزینه های فروش محصول و رساندن کالا به دست مشتری با کمترین قیمت ممکن
  • تامین کالا در اقصی نقاط کشور
  • ارائه مشاوره و راهنمایی تخصصی جهت انتخاب محصول مناسب
  • ارائه نقد و بررسی محصولات در سایت ابزار فایندر

در حال حاضر فروشگاه اینترنتی ابزار فایندر دارای انبارهای مجهز در 2 نقطه از استان تهران است و سعی دارد همواره پشتیبانی کافی و لازم برای تهیه و ارسال محصولات (حتی محصولات کمیاب و نایاب) را به مشتریان خود ارائه  دهد.

 

نشانی ما: تهران، خیابان طالقانی، بین مفتح و بهار، پلاک 184 فروشگاه ابزارفایندر تلفن 88304304
تلفن پشتیبانی: 09127400963 - 88304304
ساعت پاسخگویی: 8 الی 18
 
پست الکترونیک: abzarfinder1@gmail.com
 
 
 
 
فیلتر
Sort
display