جستجو

اکارت (ECKART)

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

شیر کنترل پنوماتیک اکارت

یکی از مهم ترین بخش های کنترلی در سیستم های کنترل صنعتی ،شیرهای کنترل یا کنترل ولو می باشد. کنترل ولو برحسب فرمان یک سیگنال اتوماتیک همچون سیگنال یک کنترل کننده، فلوی سیال عبوری از یک لوله را محدود می کند. شیر کنترل پنوماتیک اکارت ، یکی از اجزایی می باشد که وظیفه آن کنترل فشار، سرعت و مقدار هوایی که از سیستم پنوماتیک عبور می کند، می باشد.
53,000,000 تومان 50,000,000 تومان

شیر کنترل پنوماتیک فلنجی اکارت

یکی از مهم ترین بخش های کنترلی در سیستم های کنترل صنعتی، شیرهای کنترل یا کنترل ولو می باشد. کنترل ولو برحسب فرمان یک سیگنال اتوماتیک همچون سیگنال یک کنترل کننده، فلوی سیال عبوری از یک لوله را محدود می کند. شیر کنترل پنوماتیک اکارت ، یکی از اجزایی می باشد که وظیفه آن کنترل فشار، سرعت و مقدار هوایی که از سیستم پنوماتیک عبور می کند، می باشد.
تماس بگیرید

بوستررله پنوماتیک اکارت (مدل PC191-100)

در مناطق مختلف کنترل فرآیند ، مشکلاتی وجود دارد که به راحتی با سیگنال محدود پنوماتیک ، زمان یا رله محاسبه حل می شود. به عنوان مثال نظارت بر سیگنال ، انتخاب سیگنال ، تطبیق سیگنال
2,800,000 تومان 2,500,000 تومان

کنترل یونیت اکارت (مدل P)

کنترل یونیت یک واحد الکترونیکی کاربردی است که برای کنترل یک فرآیند بصورت اتوماتیک بکار می رود . این واحدهای الکترونیکی معمولا تک سوکت بوده و واجد تعداد پایه های زیاد در هر سوکت می باشند
تماس بگیرید

ترانسمیتر فشار مطلق پنوماتیکی اکارت (مدل 631 133 6)

ترانسمیتر فشار مطلق وسیله ای است که در اندازه گیری فشار سیالات گازی،مایع وهوا نسبت به نقطه مرجع صفر(خلا) مورد استفاده قرار می گیرد.
تماس بگیرید

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش