جستجو

فیشر(FISHER)

برند فیشر یکی از نام‌های معروف و معتبر در زمینه‌ی ولو و اکچویتور به‌ویژه شیر کنترلی (کنترل ولو) است که زیر نظر شرکت بزرگ امرسون فعالیت می‌کند.

 

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

رگلاتور 1 اینچ فیشر (مدل 95H-117)

رگولاتور با توجه به سیستم های مکانیکال داخلی قادر است فشار بالای گاز ورودی را گرفته و با توجه به فشار مورد نیاز، با فشار کمتری تحویل نماید. رگولاتور فشار خروجی را به صورت خودکار کنترل می نماید تا در فشار تنظیم شده خاصی به صورت ثابت باقی بماند. رگلاتور فشار فیشرتنظیم کننده فشار پایین و فشار بالا می باشد. برند فیشر یکی از نام‌های معروف و معتبر در زمینه‌ی تولید رگلاتور است که زیر نظر شرکت بزرگ امرسون فعالیت می‌کند.
52,000,000 تومان 50,000,000 تومان

رگلاتور فشار بالای فیشر (مدل 1301G)

رگلاتور فشار بالای فیشر (مدل 1301G) یک رگولاتور مستقیم است که در آن فشارهای ورودی بالای 414 بار برای کاهش فشار خروجی تغییر می‌کند.
32,000,000 تومان 30,000,000 تومان

رگلاتور فشار فیشر (مدل 1301F)

رگلاتور فشار فیشر (مدل 1301F) یک رگولاتور مستقیم است که در آن فشارهای ورودی بالای 414 بار برای کاهش فشار خروجی تغییر می‌کند.برند فیشر یکی از نام‌های معروف و معتبر در زمینه‌ی ولو و اکچویتور به‌ویژه شیر کنترلی (کنترل ولو) است که زیر نظر شرکت بزرگ امرسون فعالیت می‌کند.برند فیشر یکی از نام‌های معروف و معتبر در زمینه‌ی ولو و اکچویتور به‌ویژه شیر کنترلی (کنترل ولو) است که زیر نظر شرکت بزرگ امرسون فعالیت می‌کند.
37,000,000 تومان 35,000,000 تومان

مبدل جریان به فشار فیشر (مدل 646)

مبدل الکترو پنوماتیک فیشر 646 از یک ماژول مبدل استفاده می کند که سیگنال ورودی 4 تا 20 میلی آمپر را به سیگنال خروجی بادی متناسب 0.2 تا 1.0 بار (3 تا 15 psig) تبدیل می کند. ماژول مبدل از قطعات کوچکی با حداقل جرم استفاده می کند که به طور متقارن حول یک نقطه محوری در مرکز جرم متعادل می شوند. این آرایش متعادل منجر به یک ابزار با کارایی بالا می شود که حساسیت به لرزش را کاهش می دهد.
21,000,000 تومان 20,000,000 تومان

شیر سوئیچینگ 3 راهه فیشر (مدل 68 ٰ 168H)

شیرهای سوئیچینگ سه جانبه با عملکرد پنوماتیک 168 و 168H برای پاسخ دادن به تغییر از پیش تعیین شده فشار سیگنال ورودی برای روشن و خاموش کردن فشارها استفاده می شوند.
25,000,000 تومان 24,000,000 تومان

تریپ ولو فیشر (377 trip valve)

تریپ ولو فیشر 377 trip valve به شما کمک می کند تا عملکرد نرمال فرآیند را در برنامه هایی که به شیر یا اکچویتور خاصی نیاز است ، حفظ کنید. هنگامی که فشار از حد تایین شده پایین تر بیاید رگلاتور فیشر 377 trip valve باعث قطعی موقت اکچویتور میگردد ، تا فشار منبع افزایش یابد و بعد از آن بصورت خودکار به خالت نرمال برمیگردد. طراحی رگلاتور فیشر 377 trip valve شامل محفظه بزرگ دیافراگم و تعداد قطعات متحرک کمتر برای عملکرد کارآمدتر ، حداقل تعمیر و نگهداری و عمر طولانی میباشد .
21,000,000 تومان 20,000,000 تومان

شیر کنترل پنوماتیک 3 راهه فیشر (مدل YD , YS)

ولو های سه راهی هدایت شده در قفس فیشر YD و YS برای کار با گاز یا خاموش و روشن طراحی شده اند و در ساختارهای متعادل و نامتعادل موجود هستند. از شیر YD در سرویس همگرایی و واگرایی عمومی استفاده می شود. از شیر YS در سرویس همگرایی عمومی استفاده می شود. سوپاپ های Fisher YD و YS برای طیف وسیعی از برنامه ها از جمله محیط های ترکیدگی سولفید و کلرید در صنایع تولید نفت و گاز در دسترس هستند.
تماس بگیرید

شیر کنترل پنوماتیک فیشر (مدل D2 FloPro)

یکی از مهم ترین بخش های کنترلی در سیستم های کنترل صنعتی ،شیرهای کنترل یا کنترل ولو می باشد. کنترل ولو برحسب فرمان یک سیگنال اتوماتیک همچون سیگنال یک کنترل کننده، فلوی سیال عبوری از یک لوله را محدود می کند.
26,000,000 تومان 25,000,000 تومان

شیر کنترل پنوماتیک فیشر (مدل ED)

کنترل ولو (کنترل ولو فیشر ED) دستگاهي با قدرت است كه قادر به تعديل جريان در درجات مختلف بين حداقل جريان و ظرفيت كامل در پاسخ به يك سيگنال از سيستم كنترل استند. کنترل ولو فیشر تایپ گلوب یک شیر برای هدف کلی است که برای سرویس های تدریجی کار کردن یا on-off برای کاربردهای گاز و مایع استفاده می شود.
تماس بگیرید

شیر کنترل پنوماتیک فیشر (مدل EK)

کنترل ولو (کنترل ولو فیشر EK) دستگاهي با قدرت است كه قادر به تعديل جريان در درجات مختلف بين حداقل جريان و ظرفيت كامل در پاسخ به يك سيگنال از سيستم كنترل استند. کنترل ولو فیشر تایپ گلوب یک شیر برای هدف کلی است که برای سرویس های تدریجی کار کردن یا on-off برای کاربردهای گاز و مایع استفاده می شود.
تماس بگیرید

شیر کنترل پنوماتیک فیشر (مدل EL)

شیر کنترل پنوماتیک فیشر سری EL با طراحی بدنه شیبدار، ظرفیت جریان بسیار بالاتری نسبت به بدنه‌های کره‌ای یا زاویه‌ای معمولی با همان اندازه فراهم می‌کنند.
تماس بگیرید

شیر کنترل پنوماتیک فیشر (مدل ES)

شیر کنترل (کنترل ولو فیشر ES ) جریان مایعات ، گازها یا مخلوطی از هر دو را مطابق نیاز تنظیم می کنند. در ابتدایی ترین شکل ، یک شیر کنترل دیافراگم قابل تنظیم دارد که در صورت لزوم به صورت دستی باز و بسته می شود – برای افزایش جریان و باز شدن ، باز می شود.
تماس بگیرید

شیر کنترل پنوماتیک فیشر (مدل ET)

کنترل ولو (کنترل ولو فیشر ET) برای کنترل گاز یا خاموش کردن انواع زیادی از مایعات و گازها استفاده می شود. هر 4 طرح (ET , EAT, EWT, ETR) سوپاپ دارای یک پورت ، شاخه سوپاپ متعادل و هدایت قفس هستند. SEAT های فلزی به PTFE برای نیازهای شدید قطع در همه دریچه ها به جز مواردی که دارای قفس های Cavitrol III هستند ، استاندارد است. SEAT های فلزی برای دمای بالاتر برای شیرهای دارای قفس Cavitrol III استاندارد است و برای سایر دریچه ها اختیاری است.
تماس بگیرید

شیر کنترل پنوماتیک فیشر (مدل EWN)

شیرهای کنترل سری EWN فیشر فقط با قفس Whisper Trim III در دسترس هستند و در برنامه های کاربردی سیال تراکم پذیر (از جمله خدمات منبع) که نیاز به حداکثر قابلیت کاهش نویز همراه با ظرفیت بالا دارند، استفاده می شوند. این شیرها به عنوان اعضای خانواده همه کاره دریچه‌های کنترل صنعتی آسان، ویژگی‌های زیر را به اشتراک می‌گذارند: تک پورت، انتخاب مواد تزئینی متعدد، و قابلیت تعویض قطعات تزئینی که اجازه پیکربندی مجدد بدنه شیر را با طراحی متفاوت می‌دهد.
تماس بگیرید

شیر کنترل پنوماتیک فیشر (مدل EZ)

شیر کنترل (کنترل ولو فیشر EZ )دستگاهی است که قادر به تعدیل جریان در درجات مختلف بین حداقل جریان و ظرفیت کامل در پاسخ به سیگنال دستگاه کنترل خارجی است. شیر کنترل فیشر، که اغلب به آن 'عنصر کنترل نهایی' گفته می شود ، یک بخش مهم برای هر حلقه کنترل است ، زیرا کار بدنی را انجام می دهد و عنصری است که به طور مستقیم بر روند کار تأثیر می گذارد.
تماس بگیرید

گیج اختلاف فشار فیشر (مدل DE13)

اختلاف فشار به عنوان تفاوت فشار بین دو نقطه در نظر گرفته می‌شود که ممکن است این دو نقطه دو طرف یک واکنش شیمیایی یا حتی دو مخزن بزرگ برای ذخیره سازی گاز و سایر سیالات باشند. در هر صورت تفاوتی که بین این دو طرف وجود دارد، تحت عنوان فشار تفاضلی یا اختلاف فشار شکن معرفی می‌شود.
37,000,000 تومان 35,000,000 تومان

شیر توپی پنوماتیک فیشر (مدل V150B) همراه با پوزیشنر (مدل 3610)

شیرهای توپی و یا بال ولو ها یک نوع شیر ربع گرد می باشند که با استفاده از چرخش یک گوی کروی برای قطع و وصل جریان به کار می روند و مسیر جریان را باز و یا بسته می کنند که محل عبور جریان سیال از درون گوی کروی شکل و همچنین از درون خود شیر را به اصطلاح بور (Bore) می گویند.
260,000,000 تومان 250,000,000 تومان

فیلتر رگلاتور فیشر (مدل67AF)

رگلاتورهای کم حجم و کوچک فیشر سری 67AF به طور معمول برای ارائه فشارهای کاهش یافته مداوم و کنترل شده بر روی کنترل کننده های پنوماتیک ( پوزیشنر ) و یا الکترو پنوماتیک ( ای توپی پوزیشنر ) و تجهیزات دیگر استفاده می شود. رگلاتور سری 67 برای کنترل هوا و یا گاز مناسب هستند و حتی می توان جهت کنترل فشار مایعات نظیر گاز مایع ( LPG) مورد استفاده قرار گیرد
6,500,000 تومان 6,000,000 تومان

فیلتر رگلاتور فیشر مدل (FS-67CFSR-237)

رگولاتور فیشر 67CFR ابزاری است برای کاهش و کم کردن فشار بالای گاز در یک خط یا سیلندر، به فشاری پایینتر. فشار گاز در سیلندرها یا خطوط فرآیند ، فشاری بالا است که به صورت مستقیم قابل استفاده نمی باشد و بخاطر همین جهت استفاده در دستگاههای کروماتوگرافی، آنالایزر و دستگاهای مصرف کننده، از رگلاتور برای کاهش فشار گاز و قابل مصرف نمودن آن استفاده می شود.عملکرد آن صرفا جهت بررسی و کنترل نمودن فشار می توان استفاده وبرای کنترل دبی گاز بکار نمی رود. رگلاتور سری 67 برای کنترل هوا و یا گاز مناسب هستند و حتی می توان جهت کنترل فشار مایعات نظیر گاز مایع ( LPG) مورد استفاده قرار گیرد
25,000,000 تومان 24,000,000 تومان

ولوم بوستر ظرفیت بالای فیشر (مدل ۲۶۲۵)

ولیوم بوستر فیشر توسط یک دریچه ی کنترل کننده ی دنده ای برای افزایش سرعت نویز استفاده می شود. 2625NS یک نسخه سرویس هسته ای است و از اجزای الاستومری ساخته شده است که بهتر از محیط های با درجه حرارت بالا و پرتوی مقاوم هستند. 2625 و 2625SST برای استفاده در سیستم های ایمنی (SIS) کاربرد دارند. صدور گواهینامه توسط exida® Consulting LLC، ارائه دهنده جهانی امنیت ایمنی و کنترل عملکرد سیستم انجام شده است
19,000,000 تومان 18,000,000 تومان

ولوم بوستر فیشر (مدل ۲۶۲۵)

ولیوم بوستر فیشر توسط یک دریچه ی کنترل کننده ی دنده ای برای افزایش سرعت نویز استفاده می شود. 2625NS یک نسخه سرویس هسته ای است و از اجزای الاستومری ساخته شده است که بهتر از محیط های با درجه حرارت بالا و پرتوی مقاوم هستند. 2625 و 2625SST برای استفاده در سیستم های ایمنی (SIS) کاربرد دارند. صدور گواهینامه توسط exida® Consulting LLC، ارائه دهنده جهانی امنیت ایمنی و کنترل عملکرد سیستم انجام شده است
19,000,000 تومان 18,000,000 تومان

پوزیشنر فیشر (سری 3600)

پوزیشنر فیشر سری 3600 در ترکیب با اکچویتور های چرخشی سینگل استفاده می شود تا از شیر های کنترل موقعیت دقیق استفاده شود که در کاربردهای تندریجی استفاده می شود. این پوزیشنرهای ناهموار موقعیت شیر را متناسب با یک سیگنال ورودی پنوماتیک یا جریان DC را ارائه می دهند و به طور یکپارچه در محفظه محرک نصب می شوند. این مدل از پوزیشنر با استفاده از سیگنال خروجی 3 تا 15 PSI و فرمان دادن به اکچویتور، میزان باز و بسته بودن کنترل ولو را تعیین می کند.
26,000,000 تومان 25,000,000 تومان

رله بوستر پوزیشنر فیشر

رله‌های پنوماتیک و تقویت‌کننده‌های ولوم معمولاً برای تغییر سیگنال‌های هوا از یک منبع به منبع دیگر، تامین فشار یا تخلیه فشار از یک خط یا دستگاه کنترل خاص، و ارائه یک عملکرد کنترلی استفاده می‌شوند.
15,000,000 تومان 14,000,000 تومان

رله بوستر فیشر

رله‌های پنوماتیک و تقویت‌کننده‌های ولوم معمولاً برای تغییر سیگنال‌های هوا از یک منبع به منبع دیگر، تامین فشار یا تخلیه فشار از یک خط یا دستگاه کنترل خاص، و ارائه یک عملکرد کنترلی استفاده می‌شوند.
7,500,000 تومان 7,000,000 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش