جستجو

شیر فلکه کشویی محور صعودی

شیر فلکه کشویی (GATE VALVE) اساسا به منظور قطع و وصل جریان به کار می رود و در خطوط سرویس یا به صورت کاملا باز و یا کاملا بسته می باشد. دیسک شیر فلکه کشویی در حالت کاملا باز از مسیر جریان خارج شده و شیر تبدیل به لوله ای هم اندازه با لوله متصل به آن تبدیل می شود. شیر فلکه کشویی در حالت بسته می تواند آب بندی خوبی برای انواع سیالات ایجاد نماید. شیر فلکه کشویی از سه قسمت اصلی بدنه، سرپوش فلزی و محور یا شافت تشکیل می شود. از لحاظ مکانیزم عملکرد شیر فلکه کشویی به دو دسته محور متحرک و محور ثابت تقسیم می شود. در نوع محور متحرک با چرخاندن فلکه ی شیر، محور شیر به همراه دیسک شیر بالا و پایین می شود و با مشاهده ی موقعیت محور می توان به باز یا بسته بودن شیر پی برد. اما در نوع محور ثابت با چرخاندن فلکه و جابجایی دیسک، موقعیت محور تغییر نمی کند. شیر فلکه کشویی با محور ثابت به دلیل اینکه محور فلکه خارج از بدنه نیست آسیب کمتری می بیند اما بدلیل تماس با جریان آب در معرض خوردگی قرار دارد. شیر کشویی از لحاظ آب بندی به انواع زبانه لاستیکی، زبانه فلزی تقسیم می شوند. بدنه شیر فلکه کشویی چدنی از طریق فلنج و پیچ و مهره به سایر تجهیزات و لوله ها متصل می شود.

 

 
مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

شیر فلکه کشوئی محور صعودی زبانه لاستیکی PN16 برند وگ

شیر فلکه کشویی وگ ایران بی همتا (GATE VALVE) اساسا به منظور قطع و وصل جریان به کار می رود و در خطوط سرویس یا به صورت کاملا باز و یا کاملا بسته می باشد. دیسک شیر فلکه کشویی در حالت کاملا باز از مسیر جریان خارج شده و شیر تبدیل به لوله ای هم اندازه با لوله متصل به آن تبدیل می شود. شیر فلکه کشویی در حالت بسته می تواند آب بندی خوبی برای انواع سیالات ایجاد نماید.
تومان

شیر فلکه کشوئی محورصعودی زبانه فلزی PN16 برند وگ

شیر فلکه کشویی زبانه فلزی شرکت وگ ایران (VOG Gate Valve) از فلز چدن ساخته می شود و برای قطع و وصل کردن جریان سیال مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع شیرها عموما دارای یک دیسک می باشد که به وسیله میله ماردون به فلکه وصل می شود و با چرخش فلکه به صورت کشویی باز و بسته می شود.
تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش