جستجو

جورجین(GEORGIN)

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

پرشرسوئیچ جورجین (مدل MFB 10 L)

پرشرسوئیچ جورجین مدل MFB 10 L ، سوئیچ فشاری است که در صنایع مختلف کاربرد داشته و قادر است تنظیم فشار و همچنین جلوگیری از افزایش فشار سیال مورد نظر را بر عهده بگیرد و به همین دلیل جزو قطعات پر کاربرد در محیط های تحت فشار محسوب می شود. سوئیچ فشار جورجین ساخت کشور فرانسه بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.
8,500,000 تومان 8,000,000 تومان

پرشرسوئیچ جورجین (مدل P34KX40)

پرشرسوئیچ جورجین مدل P34KX40 ، سوئیچ فشاری است که در صنایع مختلف کاربرد داشته و قادر است تنظیم فشار و همچنین جلوگیری از افزایش فشار سیال مورد نظر را بر عهده بگیرد و به همین دلیل جزو قطعات پر کاربرد در محیط های تحت فشار محسوب می شود. سوئیچ فشار جورجین ساخت کشور فرانسه بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.
9,500,000 تومان 9,000,000 تومان

پرشرسوئیچ جورجین (مدل P54DK)

پرشرسوئیچ جورجین مدل P54DK ، سوئیچ فشاری است که در صنایع مختلف کاربرد داشته و قادر است تنظیم فشار و همچنین جلوگیری از افزایش فشار سیال مورد نظر را بر عهده بگیرد و به همین دلیل جزو قطعات پر کاربرد در محیط های تحت فشار محسوب می شود. سوئیچ فشار جورجین ساخت کشور فرانسه بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.
20,000,000 تومان 19,000,000 تومان

پرشرسوئیچ جورجین (مدل P6QX)

پرشرسوئیچ جورجین مدل P6QX ، سوئیچ فشاری است که در صنایع مختلف کاربرد داشته و قادر است تنظیم فشار و همچنین جلوگیری از افزایش فشار سیال مورد نظر را بر عهده بگیرد و به همین دلیل جزو قطعات پر کاربرد در محیط های تحت فشار محسوب می شود. سوئیچ فشار جورجین ساخت کشور فرانسه بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.
تماس بگیرید
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش