جستجو

هانیانگ(HANYOUNG)

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

کنترلر دما هانیانگ (مدل ED6-FCMAP4)

کنترلر دمای هانیانگ ED6-FCMAP4 از دسته کنترلرهای صنعتی است که محصول شرکت هانیانگ کره جنوبی است و از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار است. این کنترلر دما میتواند با ابعاد کوچک خود در هر فضایی به راحتی جای گیرد و مانند برخی کنترلرها نیازی به فضای زیادی برای نصب نیاز ندارد. ابعاد 72*36 محصول بیانگر کوچک بودن آن است و شاید به راحتی نتوانید کنترلری با این سایز و ابعاد را بیابید. ورودی آنالوگ 4-20 میلی آمپر و خروجی رله آلارم جزو مشخصات فنی آن قرار میگیرند.
تماس بگیرید

کنترلر دما هانیانگ (مدل UX100-01)

کنترلرهای دما هانیانگ جهت اندازه گیری کمیت های فیزیکی نظیر دما و رطوبت در محل هایی نظیر اتاق سرور ها،گلخانه ها،سالن های پرورش دام و طیور و سیستم های کنترل دمای آب استخر و جکوزی و موارد مشابه آن می باشند
تماس بگیرید

کنترلر دما هانیانگ (مدل MX2)

کنترلر دما همانطور که از نام آن مشخص است در مواردی استفاده می گردد که نیاز به ثابت نگه داشتن دما در یک مقدار مشخص می باشد. در بسیاری از موارد لازم است که یک شی یا یک پروسه تولیدی گرم یا سرد شده و در یک دمای معین (set point) بدون توجه به تغییرات دمای محیطی ثابت بماند. ساده ترین نوع کنترلر دما که ساختار مکانیکی دارد و هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرد ترموستات می باشد.
تماس بگیرید
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش