جستجو

شیب سنج و زاویه سنج

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

زاویه سنج دیجیتال اینسایز مدل 1-2170

زاویه سنج دیجیتال یکی از ابزار هایی است که برای اندازه گیری دقیق زاویه به کار می رود. امروزه ابزارهای اندازه گیری نقش بسزایی در صنعت ایفا می‌کند. یکی از ابزارهایی که برای کنترل زاویه مورد استفاده قرار می‌گیرد زاویه سنج دیجیتال است. زاویه سنج می تواند بر اساس نیروی گرانش، زاویه شیب یک سطح و یا زاویه موجود در گوشه های داخلی و یا خارجی یک قطعه خاص را اندازه گیری کند و در تعیین ارتفاع سطح شیب دار نیز مورد استفاه قرار می گیرد.این ابزار در صنعت چوب و نجاری، کابینت سازی و کار با ام دی اف، طراحی دکوراسیون داخلی، نصب کف پوش و دیگر صنایع کاربرد دارد.
تماس بگیرید

زاویه سنج دیجیتال اینسایز مدل 200-2176

زاویه سنج یک ابزار اندازه‌گیری ساده و در عین حال بسیار کاربردی است که همان طور که از نام آن پیداست برای اندازه‌گیری زوایای مختلف به کار گرفته می‌شوند. این ابزار کارآمد از یک نقاله و یک خط‌ کش متصل به هم ساخته شده که در آن خط کش توسط یک پیچ به مرکز نقاله متصل شده است.اویه سنج می تواند بر اساس نیروی گرانش، زاویه شیب یک سطح و یا زاویه موجود در گوشه های داخلی و یا خارجی یک قطعه خاص را اندازه گیری کند و در تعیین ارتفاع سطح شیب دار نیز مورد استفاه قرار می گیرد.این ابزار در صنعت چوب و نجاری، کابینت سازی و کار با ام دی اف، طراحی دکوراسیون داخلی، نصب کف پوش و دیگر صنایع کاربرد دارد.
تماس بگیرید

زاویه سنج دیجیتال اینسایز مدل 300-2176

زاویه سنج دیجیتال یا Protractor به دستگاهی گفته می شود که شبیه به یک گونیا بوده اما با دو فک قابل تنظیم که به یک نمایشگر دیجیتال متصل شده همراه است. زاویه سنج ها همانطور که از نامشان پیداست برای اندازه گیری زوایای مختلف و گاهی شیب ها استفاده می شوند اما نوع دیجیتال مشکلات زاویه سنج های دستی را نداشته و مشکلات خواندن اعداد و خطای کاربر در زاویه سنج دیجیتالی بسیار پایین می آید.
تماس بگیرید

زاویه سنج فلزی اینسایز مدل 180-4799

این نوع زاویه سنج، شباهت بسیار زیادی با نقاله هایی دارد که معمولاً در درس هندسه در مدارس مورد استفاده قرار می گیرند و از دو بخش نقاله 180 درجه ای و یک دسته فلزی تشکیل شده اند.دسته فلزی میتواند تقسیم بندی و عدد گذاری شده باشد و یا هیچگونه درجه بندی و نداشته باشد. در ضمن، این درجه بندی میتواند بر حسب واحدهای متریک (میلی متر) و یا ایمپریال (اینچ) انجام گرفته باشد.این دسته فلزی به قسمت نقاله ای زاویه سنج ساده متصل میشود و نوک پیکان آن، اندازه زاویه مورد نظر را نمایش می دهد،دقت اندازه گیری این زاویه سنج 1 درجه است.
تماس بگیرید
فیلتر
Sort
display