جستجو

جانسون کنترلز(JOHNSON COTROLS)

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

دوآل پرشرسوئیچ پن جانسون کنترل (مدل P7BLCA-9300)

دوآل پرشرسوئیچ پن جانسون کنترل، سوئیچ فشاری است که در صنایع مختلف کاربرد داشته و قادر است تنظیم فشار و همچنین جلوگیری از افزایش فشار سیال مورد نظر را بر عهده بگیرد و به همین دلیل جزو قطعات پر کاربرد در محیط های تحت فشار محسوب می شود. دوآل پرشرسوئیچ پن جانسون کنترل ساخت کشور هلند بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.
6,300,000 تومان 6,000,000 تومان

ترموستات پنوماتیک جانسون کنترل (مدل T-4752)

ترموستات، کنترل کننده خودکاری است برای تنظیم دما در فضای بسته، معمولاً آن را به دستگاه‌های گرم یا سرد ساز متصل می‌کنند؛ تا با قطع و وصل دستگاه، آن فضا را در دمای تنظیم شده ثابت نگه دارد.
2,300,000 تومان 2,000,000 تومان

اکچویتور جانسون کنترل (مدل M-130-8001)

موتور دمپر یکی از تجهیزات مرتبط با سامانه های کنترل هوشمند دمای محیط های صنعتی می باشند. از وظایف اصلی محرک الکتریکی دمپر، باز و بست دریچه ( Damper Actuator ) جهت کنترل میزان هوای ورودی و خروجی است به گونه ای که هم جریان ورود هوای تازه را کنترل کرده و هم از خروج حجم زیادی از هوای داخل محیط جلوگیری به عمل می آورد. عملگر دمپر در محیط های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله آن های می توان به بیمارستان ها، سردخانه ها و کارخانه ها اشاره کرد
17,000,000 تومان 16,000,000 تومان

فلوسوئیچ مخصوص هوای داکت برند جانسون کنترل (مدل F62AA-9001)

سوئیچ جریان یک دستگاه است که جریان هوا، بخار و مایع را نظارت می کند. این دستگاه یک سیگنال را به دستگاه دیگری مثل پمپ ارسال می کند و می تواند جریان را به پمپ برای خاموش و روشن شدن نشان دهد. جریان به معنای حرکت جسمی (سرعت) مایع، گاز یا بخار در یک لوله است که موجب سوئیچ شدن می شود. بدون جریان به معنای کاهش سرعت و یا گاهی اوقات توقف کامل است، و اجازه می دهد که سوئیچ به موقعیت اصلی بازگردد. سوئیچ جریان که کار کنترل جریان را به عهده دارد با نام فلو سوئیچ Flow Switch نیز شناخته شده است. بیشترین موارد استفاده از سوئیچ جریان در محافظت از پمپ ها، حفاظت از خنک کننده ها و هشدار برای نرخ جریان بسیار بالا و یا بسیار پایین است. از سوئیچ جریان می توان برای سنجش و مانیتورینگ جریان هوا، بخار و مایعات استفاده کرد.
2,000,000 تومان 1,900,000 تومان

فلوسوئیچ آب جانسون کنترل (مدل F61KB-11C)

فلوسوئیچ آب جانسون کنترل مدل F61KB-11C یک مدل فلوسوئیچ پره ای یا تیغه‌ای با عملکرد ON/OFF است که برای تشخیص جریان آب در سیستم‌های تهویه مطبوع نظیر چیلرها مورد استفاده قرار می گیرد.
750,000 تومان 690,000 تومان

واتر ولو جانسون کنترل (مدل V46BC-9600)

شیر تنظیم آب یا واتر ولو، با تنظیم جریان آب تغذیه کندانسور، فشار میعان را در نقطه مطلوب ثابت نگه می‌دارد، تا در شرایط کاری مختلف، نرخ انتقال حرارت ثابت بماند. در هنگام شروع به کار سیستم برودتی، شیر واتر ولو با تنظیم جریان آب باعث می‌شود که شیر انبساط ترموستاتیک سریعاً به شرایط کاری نرمال رسیده و در نتیجه آن از افزایش یا کاهش شدید فشار ناشی از تغییر ظرفیت، جلوگیری ‌شود. واتر ولو جانسون کنترل مدل V46BC-9600 ساخت کشور هلند می‌باشد، که با انواع مبردهای فریونی سازگار می‌باشد.
تماس بگیرید

شیر کنترل پنوماتیک 3 راهه جانسون کنترل (مدل V-5830-1214)

یکی از مهم ترین بخش های کنترلی در سیستم های کنترل صنعتی، شیرهای کنترل یا کنترل ولو می باشد. کنترل ولو برحسب فرمان یک سیگنال اتوماتیک همچون سیگنال یک کنترل کننده، فلوی سیال عبوری از یک لوله را محدود می کند.
9,000,000 تومان 8,000,000 تومان

شیر برقی 3/2 جانسون کنترل (مدل EP-0202)

شیر برقی در واقع شیری است که به کمک اعمال نيروي الکتریکی نیز کار میکند و مقدار جريان هوا را در يك سيستم پنوماتیک فرايندي نیز قطع و وصل یا تنظيم مینماید . شير پنوماتیک در واقع از شيرالاتی میباشد كه به يك مكانيزم بوبین برقی (Solenoid) که قدرت قطع و وصل جریان هوا و یا کنترل آن را دارد ، متصل مي باشد . اين تغيير بر اساس دستوری میباشد كه از سيستم كنترل دريافت می شود.
3,200,000 تومان 3,000,000 تومان

ترموستات دنباله دار جانسون کنترل

ترموستات کنترل کننده الکتریکی خودکاری است برای تنظیم دما در فضای بسته، معمولاً آن را به دستگاه‌های گرم یا سرد ساز متصل می‌کنند؛ تا با قطع و وصل دستگاه، آن فضا را در دمای تنظیم شده ثابت نگه دارد.
تماس بگیرید

پوزیشنر پنوماتیکی جانسون کنترل (مدل PY-1010)

پوزیشنر پنوماتیکی دستگاه هایی هستند که با افزایش یا کاهش فشار بار هوا بر روی محرک ، شیر را در وضعیت صحیح قرار می دهند. به جای اینکه کنترل کننده ،سیگنال را مستقیم به اکچویتور منتقل کند ، یک پوزیشنر سیگنال را دریافت و موقعیت دقیق شیر را حس می کند و سیگنال را به محرک انتقال می دهد.
تماس بگیرید

اکچویتور پنوماتیک جانسون کنترل( مدل RSM)

اکچویتور (Actuator) در لغت به معنای عملگر است و می­‌توان گفت آخرین تجهیز یک کنترلر است که دستور کنترلی را به اجرا در می‌­آورد. در واقع یک دستور برقی را با استفاده از یک منبع تغذیه به یک عمل مکانیکی تبدیل می­‌کند. این عمل مکانیکی باید ویژگی­ هایی داشته باشد: به اندازه کافی سریع باشد، دقیق باشد و حداقل انرژی ممکن را لازم داشته باشد.
تماس بگیرید

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش