جستجو

جومو(JUMO)

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

سنسور دما PT100 جومو

کمپانی جومو بزرگترین تولید کننده سنسورهای RTD از قبیل PT50، PT100، PT500، PT1000 است. سنسورهای RTD از گروه دیگر سنسورهای حرارتی یعنی ترموکوپل ها محدوده دمایی کمتری دارند اما این نقض را با دقت بسیار بالاتر خود جبران می کنند. سنسور RTD جومو از پر مصرفترین سنسورهای حرارتی در جهان بوده و در انواع صنایع از قبیل شامل تهویه هوا، یخچال های صنعتی و سردخانه، ساخت کوره، مهندسی مکانیک، دیگ های بخار صنعتی، ساخت دیگ بخار، مهندسی ترانسفورماتور، ماشین آلات نساجی، صنایع غذایی، وسایل نقلیه تجاری، ماشین های کشاورزی و ساخت و ساز، موتورها، کمپرسورها و تکنولوژی ریلی و دیگر صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
2,000,000 تومان 1,800,000 تومان

ترانسمیتر اختلاف فشار جومو ( سری 404304 )

ترانسمیتر اختلاف فشار جومو ( سری 404304 ) ، از جمله ترانسمیترهای فشار با کیفیت ساخت جومو آلمان می باشد که برای اندازه گیری فشار در سیالات با غلظت بالا، اندازه گیری فشار در صنایع مختلف مانند صنایع غذایی، تست تجهیزات صنعتی و کنترل پمپ استفاده می شود. این پرشر ترانسمیتر معمولا در محدوده های فشاری نسبتاً وسیعی مورد استفاده قرار می گیرد.
11,000,000 تومان 10,000,000 تومان

ترموسوئیچ جومو(مدل HTM 2)

ترموسوئیچ (Thermo Switch) یا سوئیچ دما یا تمپرچر سوئیچ دستگاهی است که جهت انجام اعمال کنترلی به کار می‌روند. این ابزارها در صورت رسیدن دما به مقادیر تنظیم شده، سوئیچ می‌دهند. از ترموسوئیچ آموت به کثرت در انواع موتورهای دیزل و بخصوص در صنعت کشتی سازی استفاده شده است.
تماس بگیرید

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display