جستجو

کوبولد ( KOBOLD )

شرکت کوبولد KOBOLD یکی از شرکتهای پیشرو مهندسی ابزاردقیق در سطح بین المللی در سال 1980 توسط آقای مهندس کلاوس ج. کوبولد تاسیس گردید.

شرکت کوبولد KOBOLD آلمان در زمینه تولید تجهیزات ابزاردقیق دارای گواهینامه و اعتبار نامه های گوناگون می باشد . بکارگیری دانش مهندسی بسیار عالی ایشان در خدمت شرکت, بزودی آن را بعلت فن آوری خلاقانه انحصاری, محصولات با کیفیت بالا و خدمات برتر در بازار مطرح ساخت. نام برند کوبولد KOBOLD در کمترین زمان با کیفیت و پیشرفت فن آوری مترادف گشت. در سال های بعد، شرکت های مستقل کوبولد KOBOLD در کشورهای متعددی در سراسر جهان تاسیس شدند.

هدف این شرکت توسعه، ساخت و عرضه ابزاردقیق اندازه گیری, مانیتورینگ و تنظیم مقادیر فیزیکی جریان سیالات (فلوی عبوری), فشار، سطح (Level) و درجه حرارت می باشد.

این ابزار آلات تقریبا در تمام بخش های صنعت بکار می رود. تنوع روش های اندازه گیری ممکن و سازگاری سریع با پیشرفت های فنی، آن چیزیست که اطمینان می دهد که نیازمندیهای وسیع با کاربردهای ویژه در شاخه های مختلف صنعت به طور کامل برآورده می شوند. رشد قوی کمپانی بعلت گسترش مداوم محدوده تجهیزات عرضه شده و همچنین با توجه به مقبولیت شرکت و محصولاتش در سطح بازار جهانی می باشد.

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

فلومتر آب برند کوبولد (مدل RCD)

فلومتر که دبی سنج آب نیز نامیده می شود به عنوان ابزاری از تجهیزات ابزار دقیق شناخته می شود که می تواند میزان جریان سیال عبوری ازطریق یک ونچوری یا اورفیس و اختلاف فشار دو طرف آن به میزان جریان عبوری برساند. فلومتر برند کوبولد مدل RCD برای اندازه گیری حجم سیال مورد استفاده در صنایع مختلف کاربرد دارد.
22,000,000 تومان 20,000,000 تومان

فلومتر مایعات با سوئیچ برند کوبولد مدل SMV

فلومتر مایعات که دبی سنج مایعات نیز نامیده می شود به عنوان ابزاری از تجهیزات ابزار دقیق شناخته می شود که می تواند میزان جریان مایعات عبوری از یک مقطع لوله را اندازه گیری کرده و نتیجه را در اختیار اپراتور قرار دهد. فلومتر مایعات یا جریان سنج مایعات کوبولد برای اندازه گیری حجم مایع مورد استفاده در صنایع مختلف کاربرد دارد.
تماس بگیرید

فلومتر عقربه ای کوبولد

فلومتر عقربه ای کوبولد برای اندازه گیری سرعت جریان حجمی یا جرمی مایعات، گازها و بخار، یک فلومتر تمام فلزی است که بر اساس اصل اندازه گیری مقاومت گوی در مقابل عبور سیال عمل می کند. موقعیت عمودی وابسته به حرکت گوی در لوله اندازه گیری توسط یک سیستم اتصال مغناطیسی درمقیاس به صفحه نمایشگرمخابره شده است. فلومتر با جریان از پایین به بالادر یک لوله عمودی نصب شده است
14,500,000 تومان 14,000,000 تومان

فلوسوئیچ آب کوبولد (مدل DSV-3108H)

فلومتر روتامتر تابلویی یکی از مقرون به صرفه ترین و قابل اطمینان ترین ابزار اندازه گیری جریان است. در تنظیمات مختلف ، روتامتر کوبولد DSV-3 می توانند برای مقاومت در برابر فشارهای زیاد ، مایعات خورنده ، دمای بالا طراحی شوند و کاملاً مستقل از عوامل مؤثر بر دیگر روتامتر ها باشند. فلومتر روتامتر تابلویی را می توان برای هر نوع گاز یا مایعی کالیبره کرد و مورد استفاده قرار دارد ،زیرا اصول کار آنها ساده و به خوبی درک شده است. نشانه جریان از تعادل نیروهای سیال در زیر شناور با گرانش بدست می آید.این کار با استفاده از یک لوله مخروط یکنواخت ، یک شناور که قطر آن تقریباً برابر با شناسه لوله در ورودی است ، و یک مقیاس برای ارتباط ارتفاع شناور انجام می شود. لوله جریان به طوری در یک موقعیت عمودی قرار می گیرد و مایع از پایین وارد می شود ، شناور را مجبور می کند تا در لوله بالا رود تا اینکه یک حلقه کافی حلقوی بین شناور و لوله وجود داشته باشد تا بتواند حجم کل سیال را از روی شناور عبور کند. در این مرحله شناور در حالت تعادل قرار دارد و ارتفاع آن متناسب با سرعت جریان است.
18,000,000 تومان 17,000,000 تومان

سنسور عمق آب کوبولد

سنسور عمق آب کوبولد، سطح اندازه گیری عمق مایع را با حساسیت فشار هیدرواستاتیک تولید شده توسط ارتفاع مایع بالای سنسور فراهم می کنند.
23,000,000 تومان 22,000,000 تومان

سوئیچ سطح مغناطیسی ضد انفجار کوبولد(مدل NGS-2100Ex)

یکی از متداول ترین سوئیچ های سطح ، سوئیچ سطح از نوع شناور مغناطیسی است این سوئیچ سطح در طیف گسترده ای از کاربردها و صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. این سوئیچ سطح شامل یک شناور با یک عنصر مغناطیسی داخلی است که روی محور خود بالا و پایین می رود. نوع شناور ، به طور خاص برای کار با وزن مخصوص سیال (چگالی) ساخته می شود که با اندازه شناور (حجم) و وزن تعیین می شود.اصول عملکرد این نوع سوئیچ سطح به این صورت است که وقتی سطح مایع بالا می آید ، شناور به سمت بالا متمایل می شود. به این ترتیب آهنربای متصل شده به انتهای بدنه ، سوئیچ الکتریکی درون ساقه را تحریک می کند.
18,000,000 تومان 17,000,000 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display