جستجو

پلاگ ولو، شیری است که یک محرک چرخشی دارد که به اندازه 90 درجه یا ¼ می چرخد. پلاگ ولو برای توقف یا شروع جریان از یک پلاگ مخروطی یا استوانه ای استفاده می کند. دیسکی پلاگین شکل دارد که جریان از مجرای آن عبور می کند. پلاگ ولو به عنوان شیرهای متوقف کننده on/off استفاده می شود و قادر است  شات اف (Shutoff) بدون حباب یا گاز داشته باشد. پلاگ ولو ها در خلأ در مواردی که فشار و دما بالاست مورد استفاده قرار می گیرند.

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

شیر سماوری سایز 1/2

شیر سماوری وسیله ای برای قطع سریع جریان مایع،گاز یا بخار در مسیر رسیدن به گیج های اندازه گیری فشار می باشد. شیر سماوری فرصت کنترل جریان وارده به فشار سنج را با توجه به موقعیت قرار گرفتن دسته (با حرکت چرخشی) ایجاد می کند. یعنی موقعیت گیج را به دو حالت عاری از فشار یا تحت فشار تغییر می دهد. ساختمان آن ساده دارای یک بدنه،یک مجرا بند که در آن سوراخی برای عبورسیال تعبیه شده و یک درپوش (Cap) آب بندی می باشد.
تماس بگیرید

پلاگ ولو سه راهه فشار بالا

پلاگ ولو ها مکانیزمی شبیه به بال ولوها دارد با این تفاوت که به جای گوی کروی در آن یک پلاگ قرار دارد. این پلاگ ولوها برای قطع سریع جریان مایع،گاز یا بخار در مسیر رسیدن به گیج های اندازه گیری فشار می باشند. پلاگ ولو فرصت کنترل جریان وارده به فشار سنج را با توجه به موقعیت قرار گرفتن دسته (با حرکت چرخشی) ایجاد می کند.
17,700,000 تومان 17,500,000 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display