جستجو

ولو پنوماتیک

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

شیر کنترل پنوماتیک ماسونیلان

یکی از مهم ترین بخش های کنترلی در سیستم های کنترل صنعتی، شیرهای کنترل یا کنترل ولو می باشد. کنترل ولو برحسب فرمان یک سیگنال اتوماتیک همچون سیگنال یک کنترل کننده، فلوی سیال عبوری از یک لوله را محدود می کند. شیر کنترل پنوماتیک ماسونیلان، یکی از اجزایی می باشد که وظیفه آن کنترل فشار، سرعت و مقدار هوایی که از سیستم پنوماتیک عبور می کند، می باشد.
60,000,000 تومان 58,000,000 تومان

شیر کنترل پنوماتیک اکارت

یکی از مهم ترین بخش های کنترلی در سیستم های کنترل صنعتی ،شیرهای کنترل یا کنترل ولو می باشد. کنترل ولو برحسب فرمان یک سیگنال اتوماتیک همچون سیگنال یک کنترل کننده، فلوی سیال عبوری از یک لوله را محدود می کند. شیر کنترل پنوماتیک اکارت ، یکی از اجزایی می باشد که وظیفه آن کنترل فشار، سرعت و مقدار هوایی که از سیستم پنوماتیک عبور می کند، می باشد.
50,000,000 تومان 48,000,000 تومان

شیر کنترل سه راهه زیمنس (مدل M3PB0F)

شیرکنترل به شیرهایی گفته می‌ شود که روند کنترل آنها به شکل مستقیم و با استفاده از سیگنال انجام می‌ شود. شیر سه راهه سری M3PB0F زیمنس (SCS-Magnetic Staefa Control System M3PB0F Valve) در مدارهای هیدرولیکی بسته در دیگ بخار، تاسیسات حرارت و تاسیسات سردخانه، برج های خنک کننده، گروه های گرمایش، در واحد تهویه و تهویه مطبوع به عنوان شیر کنترل مورد استفاده قرار می گیرد.
60,000,000 تومان 58,000,000 تومان

شیر کنترلی پنوماتیک سامسون (مدل 3372)

شیر کنترل ( کنترل ولو) سامسون، یک وسیله کنترلی است که جریان مایعات یا گاز در یک سیستم را تنظیم می کند. شیر کنترل ( شیر پنوماتیک سامسون ) از یک محرک نصب شده بر روی یک شیر تشکیل شده است. مدولاتور شیر با حرکت یک شاخه سوپاپ نسبت به پورت (های) واقع در بدنه سوپاپ جریان می یابد. سوپاپ به یک ساقه سوپاپ متصل شده است که به نوبه خود به اکچویتور وصل می شود. اکچویتور ، که می تواند پنوماتیک یا برقی کار کند ، حرکت ساقه را طبق دستور دستگاه کنترل خارجی هدایت می کند.
44,000,000 تومان 42,000,000 تومان

شیر گیوتینی لوسه (مدل CNAP158)

شیر گیوتینی لوسه (LOHSE)، به طور ايده‌آل جهت كار با جريان های لجنی و سيالاتی كه مقادير زيادي جامد حل شده دارند، استفاده می گردد. به خاطر اينكه مكانيسم كاركرد اين شيرها بطور كلی مستقل از سيال درون آن است. اين شيرها در جاييكه خوردگی مطرح می شود و يا تماس با سيال مشكلاتی برای سيستم بوجود می آورد، استفاده می گردد.
88,000,000 تومان 85,000,000 تومان

شیر کنترل سه راهه فلنجی زیمنس (مدل M2H20F)

شیرکنترل به شیرهایی گفته می‌ شود که روند کنترل آنها به شکل مستقیم و با استفاده از سیگنال انجام می‌ شود. شیر سه راهه سری M2H20F زیمنس (SCS-Magnetic Staefa Control System M3PB0F Valve) در مدارهای هیدرولیکی بسته در دیگ بخار، تاسیسات حرارت و تاسیسات سردخانه، برج های خنک کننده، گروه های گرمایش و واحد تهویه و تهویه مطبوع به عنوان شیر کنترل مورد استفاده قرار می گیرد.
32,000,000 تومان 30,000,000 تومان

شیر کنترل دو راهه فلنجی کمر (مدل 94033IP)

شیرکنترل به شیرهایی گفته می‌ شود که روند کنترل آنها به شکل مستقیم و با استفاده از سیگنال انجام می‌ شود. شیر دو راهه کمر (Kammer) در مدارهای هیدرولیکی بسته در دیگ بخار، تاسیسات حرارت و تاسیسات سردخانه، برج های خنک کننده، گروه های گرمایش و واحد تهویه و تهویه مطبوع به عنوان شیر کنترل مورد استفاده قرار می گیرد.
43,000,000 تومان 42,000,000 تومان

شیر کنترل پایلوتی 3 راهه کین کنترلز ( Keane controls 3/2Way Pilot Valve model KP4332-A-50-HC6P-BV)

یکی از مهم ترین بخش های کنترلی در سیستم های کنترل صنعتی ،شیرهای کنترل یا کنترل ولو می باشد. کنترل ولو برحسب فرمان یک سیگنال اتوماتیک همچون سیگنال یک کنترل کننده، فلوی سیال عبوری از یک لوله را محدود می کند. شیر کنترل کین کنترلز ، یکی از اجزایی می باشد که وظیفه آن کنترل فشار می باشد.
29,000,000 تومان 28,000,000 تومان

شیر کنترل پنوماتیک فیشر (مدل D2 FloPro)

شیر کنترل پنوماتیک فیشر (FISHER CONTROL PNEUMATIC VALVE ) یکی از مهم ترین بخش های کنترلی در سیستم های کنترل صنعتی ،شیرهای کنترل یا کنترل ولو می باشد. کنترل ولو برحسب فرمان یک سیگنال تدریجی یا باز و بسته (ON /OFF) همچون سیگنال یک کنترل کننده، فلو یا فشار سیال عبوری از یک لوله را محدود می کند.
42,000,000 تومان 40,000,000 تومان

شیر کنترل 2 راهه برند دوربین (Durbin Industrial Valve)

یکی از مهم ترین بخش های کنترلی در سیستم های کنترل صنعتی ،شیرهای کنترل یا کنترل ولو می باشد. کنترل ولو برحسب فرمان یک سیگنال اتوماتیک همچون سیگنال یک کنترل کننده، فلوی سیال عبوری از یک لوله را محدود می کند. شیر کنترل دوربین (Durbin Industrial Valve Inc) ، یکی از اجزایی می باشد که برای کنترل محیطهای مختلف مانند هوا ، آب سرد ، آب گرم ، گازهای بی اثر و بخار استفاده می شوند.
37,000,000 تومان 35,000,000 تومان

شیر اینترفیس هیدرولیک-پنوماتیک نئو هیدرو (مدل 433174-P)

یکی از مهم ترین بخش های کنترلی در سیستم های کنترل صنعتی ، شیرهای کنترل یا کنترل ولو می باشد. کنترل ولو برحسب فرمان یک سیگنال اتوماتیک همچون سیگنال یک کنترل کننده، فلوی سیال عبوری از یک لوله را محدود می کند. شیر کنترل نئو هیدرو ، یکی از اجزایی می باشد که وظیفه آن کنترل فشار می باشد.
37,000,000 تومان 35,000,000 تومان

شیر کنترل پنوماتیک فلنجی اکارت

یکی از مهم ترین بخش های کنترلی در سیستم های کنترل صنعتی، شیرهای کنترل یا کنترل ولو می باشد. کنترل ولو برحسب فرمان یک سیگنال اتوماتیک همچون سیگنال یک کنترل کننده، فلو , فشار , حرارت و... سیال را کنترل می کند. شیر کنترل پنوماتیک اکارت ، یکی از اجزایی می باشد که وظیفه آن کنترل فشار، سرعت و مقدار هوایی که از سیستم پنوماتیک عبور می کند، می باشد.
تماس بگیرید

شیر کنترل پنوماتیک فوجیکین

یکی از مهم ترین بخش های کنترلی در سیستم های کنترل صنعتی ،شیرهای کنترل یا کنترل ولو می باشد. کنترل ولو برحسب فرمان یک سیگنال اتوماتیک همچون سیگنال یک کنترل کننده، فلوی سیال عبوری از یک لوله را محدود می کند. شیر کنترل پنوماتیک فوجیکین، یکی از اجزایی می باشد که وظیفه آن کنترل فشار، سرعت و مقدار هوایی که از سیستم پنوماتیک عبور می کند، می باشد.
8,500,000 تومان 8,000,000 تومان

شیر کنترل پنوماتیک 3 راهه جانسون کنترل (مدل V-5830-1214)

یکی از مهم ترین بخش های کنترلی در سیستم های کنترل صنعتی، شیرهای کنترل یا کنترل ولو می باشد. کنترل ولو برحسب فرمان یک سیگنال اتوماتیک همچون سیگنال یک کنترل کننده، فلوی سیال عبوری از یک لوله را محدود می کند.
11,000,000 تومان 10,000,000 تومان

شیر کنترل پنوماتیک 3 راهه ورسا (مدل BAA-3309-900NF)

یکی از مهم ترین بخش های کنترلی در سیستم های کنترل صنعتی ،شیرهای کنترل یا کنترل ولو می باشد. کنترل ولو برحسب فرمان یک سیگنال اتوماتیک همچون سیگنال یک کنترل کننده، فلوی سیال عبوری از یک لوله را محدود می کند.
15,000,000 تومان 14,000,000 تومان

شیر 3 راهه روغن داغ آلبرت ریچتر

کاربرد این نوع شیر ها در کنترل کردن درجه حرارت سیال خروجی از شیر سه راهه مخلوط کننده است . این شیر همواره دو راه را به هم مرتبط می کند . این شیر می تواند در یک مسیر اصلی نصب شود و طرف سوم آن به یک انشعاب وصل گردد و توسط آن می توان میزان عبور آب به انشعاب را تنظیم کرد . شیرهای سه راهه در سیستم های کنترل تهویه مطبوع و سیستم های کنترل صنعتی به منظور کنترل دبی (میزان گذر) سیال که می تواند آب ، بخار ، روغن داغ و … می باشد. در نهایت موجب کنترل دما ، رطوبت ، فشار و … در کل و یا بخشی از سیستم ها می شود ، به کار گرفته می شوند.
175,000,000 تومان 170,000,000 تومان

شیر پنوماتیک گمو

شیر پنوماتیک یکی از مجموعه­‌هایی است که کنترل فشار، سرعت و مقدار هوایی که از طریق یک سیستم پنوماتیک حرکت می­‌کند را به عهده دارد. سیستم‌­های پنوماتیک به نیروی هوای فشرده برای انتقال قدرت وابسته‌اند و در برنامه­‌های صنعتی بی­‌شماری از ابزارهای برقی گرفته تا موتورهای دیزلی با عملکرد پنوماتیک پیدا می­­‌شود.
4,400,000 تومان 4,000,000 تومان

شیر سیگنال پنوماتیک 3/2 راهه رس

شیر پنوماتیک یکی از اجزای مهم در سیستم های پنوماتیک است که وظیفه کنترل و تنظیم سیال (هوای فشرده) را برعهده دارد. پنوماتیک یکی از سیستم هایی است که امروزه از آن در صنایع مختلف استفاده می شود. در این صنعت از هوای فشرده جهت انتقال، تولید و کنترل انرژی استفاده می شود. در مدارهای پنوماتیکی، مسیر و شدت فشردگی هوا نیاز به کنترل و بررسی دارد.
8,500,000 تومان 8,000,000 تومان

شیر پنوماتیک توهو (مدل AV-08)

شیر پنوماتیک یکی از اجزای مهم در سیستم های پنوماتیک است که وظیفه کنترل و تنظیم سیال (هوای فشرده) را برعهده دارد. پنوماتیک یکی از سیستم هایی است که امروزه از آن در صنایع مختلف استفاده می شود. در این صنعت از هوای فشرده جهت انتقال، تولید و کنترل انرژی استفاده می شود. در مدارهای پنوماتیکی، مسیر و شدت فشردگی هوا نیاز به کنترل و بررسی دارد.
13,000,000 تومان 12,000,000 تومان

شیر کنترل جریان پنوماتیک فستو (مدل GR-1/2)

در شیر کنترل جریان (فلو کنترل) یکطرفه، کاستن عبور جریان هوا فقط در یک جهت انجام می پذیرد. شیر یکطرفه عبور جریان هوا را در یک جهت مسدود کرده و هوا نیز فقط می تواند از طریق یک گلویی قابل تنظیم جریان یابد. در جهت مخالف مسیر عبور جریان توسط شیر یک طرفه باز میشود. این شیرها برای تنظیم سرعت عمل کننده ها مورد استفاده قرار می گیرند و بایستی حتی الامکان مستقیماً روی سیلندر نصب شوند.
1,000,000 تومان 900,000 تومان

شیر کنترل پنوماتیک فیشر (مدل ED)

کنترل ولو (کنترل ولو فیشر ED) دستگاهي با قدرت است كه قادر به تعديل جريان در درجات مختلف بين حداقل جريان و ظرفيت كامل در پاسخ به يك سيگنال از سيستم كنترل استند. کنترل ولو فیشر تایپ گلوب یک شیر برای هدف کلی است که برای سرویس های تدریجی کار کردن یا on-off برای کاربردهای گاز و مایع استفاده می شود.
تماس بگیرید

شیر کنترل پنوماتیک فیشر (مدل EK)

کنترل ولو (کنترل ولو فیشر EK) دستگاهي با قدرت است كه قادر به تعديل جريان در درجات مختلف بين حداقل جريان و ظرفيت كامل در پاسخ به يك سيگنال از سيستم كنترل استند. کنترل ولو فیشر تایپ گلوب یک شیر برای هدف کلی است که برای سرویس های تدریجی کار کردن یا on-off برای کاربردهای گاز و مایع استفاده می شود.
تماس بگیرید

شیر کنترل پنوماتیک فیشر (مدل EL)

شیر کنترل پنوماتیک فیشر سری EL با طراحی بدنه شیبدار، ظرفیت جریان بسیار بالاتری نسبت به بدنه‌های کره‌ای یا زاویه‌ای معمولی با همان اندازه فراهم می‌کنند.
تماس بگیرید

شیر کنترل پنوماتیک فیشر (مدل ES)

شیر کنترل (کنترل ولو فیشر ES ) جریان مایعات ، گازها یا مخلوطی از هر دو را مطابق نیاز تنظیم می کنند. در ابتدایی ترین شکل ، یک شیر کنترل دیافراگم قابل تنظیم دارد که در صورت لزوم به صورت دستی باز و بسته می شود – برای افزایش جریان و باز شدن ، باز می شود.
تماس بگیرید

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display