جستجو
مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

اسمارت پوزیشنر وای تی سی (مدل YT-2500L)

اسمارت پوزیشنر برند YTC مدل Yt-2500L مخصوص کنترل ولو های با حرکت خطی می باشد و قابلیت عملکرد ثابت بودن را دارد و می‌تواند خود را به‌صورت خودکار کالیبره نماید که یکی از مزیت‌های خوب این تجهیز به‌شمار می‌رود. این پوزیشنر دارای کنترل PD است و از طریق پرتکل هارت ارتباطات خود را برقرار می‌کند. بر روی این تجهیز یک نمایشگر وجود دارد که کاربر می‌تواند از طریق آن وضعیت پوزیشنر را دنبال کند. نصب این تجهیز ساده بوده و تنظیم آن به راحتی صورت می‌گیرد.
36,000,000 تومان 35,000,000 تومان

پوزیشن ترانسمیتر وای تی سی (مدل PTM-6VRC1)

پوزیشن ترانسمیتر YTC یا فرستنده موقعیت الکترونیکی PTM-6VRC1 تغییر موقعیت مکانیکی روی شیر یا دستگاه مشابه را حس می کند و با سیگنال فعلی خروجی های DC4~20mA ارتباط برقرار می کند.
19,000,000 تومان 18,000,000 تومان

پوزیشنر الکترو پنوماتیک فیشر(مدل 3582i)

ای تو پی پوزیشنر فیشر مدل Fisher ) 3582i ) یک موقعیت یاب دقیق و دارای عملکرد سریع و اثبات شده می باشد و قادر به مقاومت در برابر لرزش اکثر محیط های کارخانه است. مصرف هوای کم به حالت پایدار و عملکرد کارآمد این پوزیشنر کمک می کند و قابلیت نصب در مناطق خطرناک و دارای گرد و خاک را با توجه به نوع گواهینامه های صادر شده توسط شرکت امرسون را دارد.
تماس بگیرید

پوزیشنر الکترو پنوماتیک فیشر(مدل 3620J)

پوزیشنر های الکترو پنوماتیکی تک عملگر فیشر 3620J با محرک های چرخشی جهت قرارگیری دقیق شیر های کنترلی استفاده شده در کاربردهای گاز استفاده می شوند. این پوزیشنر فیشر موقعیت شیر متناسب با سیگنال ورودی پنوماتیکی را فراهم می کنند و به طور یکپارچه بر روی محفظه محرک سوار می شوند.
تماس بگیرید

پوزیشنر الکترو پنوماتیک فیشر(مدل 3661)

پوزیشنر های تک عملگرد الکترو پنوماتیکی فیشر 3661 با محرک های (اکچویتور) مختلف روی شیر های ساقه کشویی برای کاربردهای مختلفی استفاده می شود. این پوزیشنر ها موقعیت شیر را متناسب با ورودی پنوماتیکی یا سیگنال ورودی استاندارد میلی آمپری DC که از دستگاه کنترلر دریافت می کنند تشخیص داده و کنترل می کنند.
تماس بگیرید

پوزیشنر الکترو پنوماتیک وای تی سی (مدل YT-1000L)

پوزیشنرهای الکتروپنوماتیکی عملکردی مانند پوزیشنرهای پنوماتیک دارند با این تفاوت که قابلیت دریافت سیگنال‌های الکتریکی را دارند. آن ها سیگنال‌های الکتریکی را از کنترل کننده در قالب یک جریان الکتریکی ۴ الی ۲۰ میلی آمپر دریافت می‌کنند و سیگنال فرمان را به صورت یک سیگنال پنوماتیک از جنس هوای فشرده به کمک منبع تغذیه هوا به اکچویتور می‌فرستند.
8,500,000 تومان 7,800,000 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش