جستجو

لوازم جانبی و متعلقه پمپ

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

وکیوم ژنراتور گاست

وکیوم جنریتور یا پمپ وکیوم (مولد خلا پنوماتیکی) برند گاست، یک جایگزین مناسب برای زمانی که پمپ خلا در اختیار نیست می باشد. وکیوم ژنراتور قطعه ایست که در اصل با باد کمپرسور ساکشن یا مکش انجام می دهد. کافیست وکیوم جنریتور گاست را به صورت خطی به یک کمپرسور هوا متصل کنید که قادر به تولید psi 30-70 در 3.5 CFM باشد.
18,000,000 تومان 17,000,000 تومان

وکیوم ژنراتور پیاب

ژنراتور وکیوم | Vacuum generator سطحی از خلاء را ایجاد می کنند که برای کارهای جابجایی اشیا مورد نیاز است. این دستگاه ها یا به صورت پنوماتیک با استفاده از هوای فشرده (اجکتورها) یا به صورت الکتریکی با استفاده از پمپ جابه جایی خلاء (پمپ ها، دمنده ها) ایجاد می کنند. ژنراتورهای الکتریکی اغلب پمپ خلاء نامیده می شوند.
20,500,000 تومان 20,000,000 تومان

ست کنترل پمپ آب استریم (مدل PC-19A)

ست کنترل پمپ استریم یا کلید اتوماتیک پمپ آب استریم از محصولات جانبی پمپ آب می باشد. این دستگاه وظیفه اتومات کردن پمپ آب را به عهده دارد. این پمپ باید در قسمتی که آب ورودی به پمپ فشار داشته باشد می تواند نصب شود. از مزایای آن فرمان به قطع پمپ آب در صورت نبود آب می باشد. این دستگاه فشار اولیه مناسبی را برای ساختمان های زیر ۳ طبقه فراهم می سازد. در ساختمان های بالای ۳ طبقه باید بجای این دستگاه از مخزن تحت فشار استفاده گردد.
880,000 تومان 850,000 تومان

ست کنترل پمپ آب ایمر (IMER) مدل DSK-8.1

ست کنترل وسیله ای است که جهت روشن و خاموش کردن اتوماتیک پمپ آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. اساس عملکرد ست کنترل بر مبنای جریان عبوری است. یعنی هنگامی که در مسیر آب خروجی یک شیر باز شود و یا به هر دلیل آب درون لوله مصرف شود، ست کنترل ، پمپ را روشن کرده و هنگامی که مصرف آب متوقف شود ، پمپ را خاموش می کند.
تماس بگیرید

ست کنترلر استریم مدل PCN-2200

ست کنترلر استریم هنگام باز شدن جریان آب، به پمپ دستور فعال شدن می‌دهد و هنگام قطع جریان آب به صورت خودکار پمپ را خاموش می‌کند. ست کنترل یا کلید اتومات دیجیتال یک دستگاه الکترونیکی پر کاربرد برای استفاده در پمپ‌ها، بخصوص پمپ‌های خانگی است که وظیفه‌ی اتومات کردن پمپ آب، تنظیم و کنترل فشار آب را بر عهده دارد.
2,000,000 تومان 1,900,000 تومان

منبع تحت فشار ۲۴ لیتری امرا

منبع تحت فشار تنها به ذخیره آب در هنگام خاموش بودن پمپ می پردازد و از مصرف برق بیش از حد جلوگیری می کند. هم چنین موجب تنظیم گام های روشن و خاموش شدن اتوماتیک پمپ می شود. هرچه قدر منبع تحت فشار بزرگتر باشد، پمپ آب بیشتری را ذخیره می کند و دیرتر روشن می شود و در این صورت عمر منبع تحت فشار بالاتر می رود.
تماس بگیرید

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display