جستجو

ایمنی و کنترل

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

کنترل فاز 4 چراغه کامل چینت (مدل NJYB3-08)

کنترل فاز یا اصطلاحا رله کنترل فاز یکی از تجهیزات حفاظتی مورد استفاده در تابلوهای برق می باشد که دارای عملکرد الکترونیکی است و وظیفه آن حفاظت از تجهیزات برقی در برابر اختلالات شبکه برق می باشد که این اختلالات شامل : کاهش یا افزایش ولتاژ و عدم تقارن یا جابه جایی فازها است و نوع تک فاز این محصول دو فاز شدن شبکه را نیز کنترل می کند. کنترل فاز 4 چراغه کامل مدل NJYB3-08 چینت جزء کامل ترین رله های ولتاژی کنترل فاز موجود در بازارهای داخلی است که توانایی حفاظت مدارات را در مقابل انواع خطاهای اضافه ولتاژ OV و کاهش ولتاژ UV، عدم تعادل بار، قطع فاز و برهم خوردن متوالی فاز را در بردارد و مجهز به سیستم میکروپروسسوری به منظور کنترل دقیق المان های الکتریکی مدار می باشد.
تماس بگیرید

مولتی متر۱۴۴ شیوا امواج (مدل MME-6000A)

مولتی متر ۱۴۴ شیوا امواج با نمایشگر های دیجیتالی بزرگ جهت اندازه گیری و نمایش ۶ پارامتر ولتاژ , ۶ پارامتر ماکزیمم ولتاژ و ۶پارامترمینیمم ولتاژ ، اندازه گیری و نمایش هم زمان ۳ پارامتر جریان, ۳ پارامتر ماکزیمم جریان و همچنین اندازه گیری و نمایش فرکانس طراحی و ساخته شده است.با استفاده از این دستگاه می توان جریان های مورد نظر را به دو روش TRUE RMS و روش معمولی اندازه گیری ومشاهده نمود.
1,555,000 تومان

سوپر ولت آمپرمتر شیوا امواج ( مدل VAD-96B)

سوپر ولت آمپرمتر شیوا امواج مدل VAD-96B - ابعاد بیرونی 96x96x115 میلی متر - وزن 455 گرم - IP30 - قابلیت نمایش ماکزیمم و مینیمم ولتاژ شبکه و ماکزیمم جریان - ولتاژ تغذیه دستگاه 180-250 VAC با فرکانس 50-60 Hz و ولتاژ ورودی آن 300-500 VAC با فرکانس 50-60 Hz - عملکرد دستگاه از دمای منفی 20 تا مثبت 65 درجه و رطوبت 70%
873,500 تومان

رله کنترل آمپر سه فاز شیوا امواج ( مدل CAD-1000A)

رله کنترل آمپر سه فاز شیوا امواج دستگاهی مناسب برای حفاظت موتورهای سه فاز در برابر افزایش ،کاهش و عدم تقارن جریان و نمایش جریان می باشد.
998,500 تومان

کنترل آمپر 3 رله ای تکفاز شیوا امواج (مدل CA3R-1000A)

کنترل آمپر سه رله ای شیوا امواج مدل CA3R - 1000A دستگاهی مناسب برای حفاظت و کنترل جریان است که از کاربردهای این دستگاه می توان به کنترل کننده های بانک خازن و دستگاه های اعلام و کنترل خطای جریان برق اشاره کرد. این محافظ آمپر قابلیت اندازه گیری جریان ورودی را داشته و می تواند این جریان را نمایش داده و نسبت به قطع و وصل رله ها با توجه به جریان ورودی تعریف شود. این دستگاه دارای 3 عدد رله خروجی با 3 حد جریان قابل تعریف بوده که بصورت مجزا می باشد و 2 مد کاری کنترل رله ها بصورت وابسته و غیر وابسته را داشته و همچنین قابلیت تنظیم زمان برای قطع و وصل رله ها را بصورت مجزا دارد.
998,500 تومان

آمپرمتر ۹۶*۴۸ شیوا امواج (مدل AMU-6000A)

آمپر متر ۴۸x96 شیوا امواج با تغذیه تک فاز قابلیت اندازه گیری و نمایش جریان عبوری از ۰٫۰۱ A تا ۶۰۰۰A در رنج های مختلف CT را دارا می باشد . این دستگاه مجهز به سیستم ثبت ماکزیمم جریان بوده و روش اندازه گیری جریان به دوصورت متوسط و TRUE RMS می باشد.
622,500 تومان

سوپرولت آمپرمتر71 شیوا امواج (مدلVAB-6000A)

سوپر ولت آمپرمتر۷۱شیواامواج دستگاهی مناسب برای اندازه گیری و نمایش ولتاژهای خطی و فازی، سه فاز و جریان R,S,Tبا CT قابل تنظیم می باشد. این دستگاه همچنین دارای سیستم ثبت ماکزیمم ولتاژ و جریان می باشد.
712,500 تومان

سوپر کنترل فاز بدون نول شیوا امواج ( مدل SMP-5P)

سوپر کنترل فاز شیوا امواج دستگاهی مناسب جهت حفاظت شبکه برق در برابر اختلالات ناشی از افزایش ولتاژ، کاهش ولتاژ ، عدم تقارن فازها و جابجایی فازها می باشد که هر کدام از اختلالات با نشانگر مخصوص خود روی دستگاه اعلام می گردد.
525,000 تومان

کنترل فاز با نول سری M شیوا امواج( مدلMR-4P)

کنترل فاز سری M درابعاد تک مینیاتور با دقت و کارآیی بالا طراحی و ساخته شده است. با استفاده از این کنترل فاز می توان اختلالات ناشی از دو فاز شدن، قطع فاز، عدم تقارن فازها، جابجایی فازها و افزایش یا کاهش ولتاژها را در کلیه مراکز صنعتی، تجاری و مسکونی کنترل نمود.
567,500 تومان

کنترل فاز بدون نول شیوا امواج (مدل MRB-2B)

با استفاده از کنترل فاز شیوا امواج می توان اختلالات شبکه برق را کنترل نمود.اختلالات ناشی از افزایش یا کاهش ولتاژ و عدم تقارن فازها با نشانگر F و جابجایی فازها با نشانگر P اعلام می گردد.
427,500 تومان

آمپر متر تکی 96 دیجیتال شیوا امواج (مدل AMD-6000A)

آمپر متر۹۶ شیوا امواج(تک فاز ) ، با نمایشگر بزرگ ،قابلیت اندازه گیری و نمایش جریان عبوری از ۰٫۰۱A تا۶۰۰۰A در رنج های مختلفCT را دارا می باشد. این دستگاه مجهز به سیستم ثبت ماکزیمم جریان (ماکزیمتر ) بوده و روش اندازه گیری جریان به دو صورت عادی و TRUE RMS می باشد.
558,500 تومان

کنترل فاز میکروپروسسوری سری N شیوا امواج(مدل MRJN-2P)

با استفاده از کنترل فاز میکروپروسسوری سری N شیوا امواج می توان اختلالات ناشی از قطع فاز،جابجایی فازها،عدم تساوی فازها و افزایش یا کاهش ولتاژها را در کلیه مراکز صنعتی،تجاری و مسکونی کنترل نمود.
427,500 تومان

سوپر کنترل فاز دیجیتال شیوا امواج(مدل DMB-600S)

سوپر کنترل فاز دیجیتال شیوا امواج با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از سیستم میکروپرسسوری جهت کنترل بسیار دقیق اختلالات برق شبکه طراحی و برای استفاده در کلیه مراکز صنعتی ساخته شده است .
550,000 تومان

کنترل فاز ستاره مثلث شیوا امواج (مدل MRB-SD)

کنترل فاز ستاره مثلث شیوا امواج،مناسب برای راه اندازی موتورهای رتورقفسی با تبدیل ستاره به مثلث همراه با حفاظت کامل در برابر نوسانات برق شبکه می باشد.
818,500 تومان

سوپر فتوسل تایمردار شیوا امواج(مدل SPT-T)

سوپر فتوسل2 شیوا امواج دستگاهی مناسب جهت کنترل سیستم روشنایی، هنگام طلوع و غروب خورشید می باشد که از ویژگی های خاص آن عملکرد دستگاه بصورت تایمر دار می باشد. با انتخاب حالت تایمر دار،رله خروجی دستگاه با غروب خورشید وصل و پس از گذشت زمان تنظیم شده قطع می گردد.
545,000 تومان

مولتی تایمر آنالوگ شیوا امواج سری N ( مدل MTJN-60)

مولتی تایمر آنالوگ شیوا امواج در حجم کوچک با دقت و ثبات در تکرار و قابلیت پلمپ شدن پانل(جهت عدم دسترسی و تغییرات توسط افراد متفرقه) طراحی و ساخته شده است.کارآیی این دستگاه به صورت تایمر تاخیر در وصل می باشد که می تواند به دو صورت تایمر ثانیه یا تایمر دقیقه استفاده گردد. مراکز تجاری،صنعتی و مسکونی از جمله مکان هایی هستند که می توان از این تایمر استفاده نمود.
241,000 تومان

تایمر راه پله سری N شیوا امواج (مدل STJN-10M)

تایمر راه پله (سری N) شیوا امواج مناسب استفاده در راهروها، راه پله ها، پارکینگ، انباری، حیاط و بطور کلی هر مکانی که نیاز به روشنایی دارد، می باشد و در عین حال این روشنایی می تواند زمان بندی شود و در مواقعی که مورد نیاز نیست، با خاموش شدن لامپ ها در مصرف برق صرفه جویی کند. این تایمر دیجیتال راه پله شیوا امواج دارای کلید برای تنظیم حالت دستی M و حالت اتوماتیک A می باشد و پیچی جهت تنظیم زمان داشته، که بدین صورت در طی زمان بندی تنظیم شده لامپ ها خاموش می شود. این محصول دقت بالایی در زمان بندی ها دارد و قابل استفاده در مکان های مختلف مانند منازل، اداره ها، شرکت ها و مجتمع های بزرگ بوده و همانطور که اشاره شد باعث صرفه جویی در مصرف برق و طول عمر بیشتر لامپ می شود.
282,500 تومان

کنترل فازبارشیوا امواج (مدل 13F5)

دستگاه کنترل فاز بار با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از سیستم میکروپروسسوری جهت کنترل بسیار دقیق اختلالات می باشد. این اختلالات ناشی از قطع فاز، جابجایی فاز ، عدم تقارن فازها و جریان ،افزایش یا کاهش ولتاژ و افزایش یا کاهش جریان برای استفاده در کلیه مراکز صنعتی بدون نیازبه CTو در دومدل (۰٫۵- ۱۵A)و(۱-۶۰A)طراحی و ساخته شده است.
667,500 تومان

کنترل بار دیجیتال شیوا امواج (مدل 13F6)

دستگاه کنترل بار دیجیتال با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از سیستم میکروپروسسوری جهت کنترل بسیار دقیق اختلالات ناشی از عدم تقارن جریان وافزایش یا کاهش جریان برای استفاده در کلیه مراکز صنعتی بدون نیازبه CTو در دو مدل (۱-۶۰A)و(۰٫۵-۱۵A)طراحی و ساخته شده است.
567,500 تومان

ساعت نجومی ۶A شیوا امواج(مدل AWB-6 A4)

این دستگاه بدون نیاز به دریافت نور در هر روز سال با یک برنامه میکروپروسسوری می تواند طلوع و غروب آفتاب را به صورت دقیق تشخیص داده و سیستم روشنایی را کنترل نماید. ساعت نجومی فاقد سنسور چشم می باشد و در هر محل سرپوشیده قابلیت نصب را دارد که این ویژگی خطاهای احتمالی در روزهای ابری و دسترسی افراد غیر مسئول را برطرف می سازد . همچنین این دستگاه می تواند خروجی ها را تا ۱۲۰± دقیقه نسبت به طلو ع و غروب خاموش یا روشن نماید.
570,000 تومان

ساعت نجومی 20A شیوا امواج(مدل AWB-20 A4)

این دستگاه بدون نیاز به دریافت نور در هر روز سال با یک برنامه میکروپروسسوری می تواند طلوع و غروب آفتاب را به صورت دقیق تشخیص داده و سیستم روشنایی را کنترل نماید. ساعت نجومی فاقد سنسور چشم می باشد و در هر محل سرپوشیده قابلیت نصب را دارد که این ویژگی خطاهای احتمالی در روزهای ابری و دسترسی افراد غیر مسئول را برطرف می سازد . همچنین این دستگاه می تواند خروجی ها را تا ۱۲۰± دقیقه نسبت به طلو ع و غروب خاموش یا روشن نماید.
622,500 تومان

ساعت نجومی دو رله ای شیوا امواج(مدل AWB-2R)

این دستگاه بدون نیاز به دریافت نور در هر روز سال با یک برنامه میکرو پروسسوری می تواند طلوع و غروب را به صورت دقیق تشخیص داده و سیستم روشنایی را با دو خروجی کنترل نماید. ساعت نجومی فاقد سنسور چشم می باشد و در هر محل سرپوشیده ، قابلیت نصب را دارد.
705,000 تومان

تایمر چپ گرد-راست گرد شیوا امواج (مدل LRB-SLE)

با استفاده از تایمر چپ گرد، راست گرد شیوا امواج این امکان وجود دارد که در مدت زمان مشخصی موتور مورد نظر در یک جهت کار نموده و سپس با یک زمان تأخیر قابل تنظیم ، موتور در جهت مخالف حرکت کند و این عمل پی در پی ادامه پیدا کند. همچنین می توان با استفاده از تایمر چپ گرد، راست گرد شیوا امواج می توانید به ساده ترین شکل مدار چپ گرد راست گرد خود را طراحی نمایید. این دستگاه شامل سه تایم قابل تنظیم برای حالت چپ گرد، راست گرد زمان تأخیر (استراحت) بینِ چپ گرد،راست گرد در رنج های مختلف زمانی( با توجه به وضعیت اتصا ل ترمینال های M1,M2 به PH) می باشد.
480,000 تومان

تایمر ستاره مثلث شیوا امواج سری N (مدل DTJN-300M)

تایمر ستاره مثلث شیوا امواج مدل DTJN-300M دستگاهی مناسب جهت راه اندازی موتورهای رتور قفسی با تبدیل ستاره به مثلث می باشد که تغذیه دستگاه بصورت AC و DC بوده و قابلیت تنظیم زمان وصل رله ستاره را دارد.
353,500 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display