جستجو

سختی گیر و رسوب زدا

سختی گیر یا نرم کننده آب یک سیستم تصفیه می باشد برای حذف غلظت های بالای کلسیم و منیزیم که باعث ایجاد سختی آب می شود .در زمان عبور آب از داخل سختی گیر مواد معدنی موجود در آب فیلتر شده و آبی نرم و بدون سختی در لوله ها جریان می یابد.دلیل سختی آب وجود املاحی چون کلسیم و منیزیم می باشد که شاید در نگاه اول دیده نشود ولی با گذشت زمان می توان به طور کامل وجود چنین یون هایی را که در دوش آب کاملا مشاهده کرد که به صورت رسوب آهک در روی دوش آب نقش می بندند.

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

سختی گیر مغناطیسی آکوا

سختی گیر مغناطیسی آکوا AQUA بدون تغییر در ترکیب آب و تاثیر بر خواص آن مانع در جهت شکل گیری رسوب سختی در آب با نیروی الزام آور خود می گردد. این سختی گیر مغناطیسی دارای میدان مغناطیسی دایمی و نوع اتصال آن بصورت دنده ای و فلنچی می باشد.
تماس بگیرید

سختی گیر پلی فسفات الکلا

سختی گیر پلی فسفات ELCLA ایتالیا در تصفیه آب خانگی کاربردهای فراوانی دارد. یکی از این کاربردهای این محصول، جلوگیری از رسوب آب در پکیج و یا آب گرم کن می باشد. یون های سختی موجود در آب، هنگام گرم شدن، تمایل زیادی برای چسبیدن به جداره های فلزی و تشکیل رسوب را دارند. این رسوبات به عنوان عایق انرژی عمل کرده و بازدهی پکیج را به شدت کاهش می دهند. همچنین در قطعات فلزی ایجاد خوردگی می کنند. سختی گیر پلی فسفات ELCLA از تشکیل این رسوبات جلوگیری می کند.
تماس بگیرید

سختی گیر پلی فسفات آرتک

فیلتر پلی فسفات Artec برای جلوگیری از ایجاد رسوب در پکیج های دیواری ، زمینی و دستگاه های خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.نوع عمل فیلتر پلی فسفات آرتک به این صورت است که با تغییر در ساختار شیمیایی آب میزان رسوب گذاری درلوله های آب سردو گرم پکیج های گرمایشی را کاهش می دهد.
تماس بگیرید

سختی گیر مغناطیسی الکلا (مدل Elcla4/A)

در سختی گیر مغناطیسی Elcla4/A ذرات کلسیم و منیزیم موجود در آب در اثر قرار گرفتن در میدان مغناطیسی یونیزه شده و بصورت معلق در آب درمی آیند و سطح تماس مولکول های آب با یکدیگر کاهش می یابد که با توجه به افزایش حلالیت آب در این حالت رسوبات تشکیل شده قبلی در جداره لوله نیز در آب حل شده و از سیستم خارج می گردند.
تماس بگیرید

سختی گیر مغناطیسی رومین

پکیج دیواری به طور همزمان قادر به تامین آب گرم مصرفی و تامین گرمایش خانه است و به راحتی مانند کابینت دیواری نصب می شود. پکیج دیواری با مصرف سوخت کمتری که دارد جایگزین موتور خانه های مرکزی شده و این امر سبب حذف لوله کشی های گسترده در ساختمان ها شده است.
70,000 تومان 65,000 تومان

سختی گیر پلی فسفات AMG

فیلتر پلی فسفات برای جلوگیری از ایجاد رسوب در پکیج های دیواری ، زمینی و دستگاه های خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.نوع عمل فیلتر پلی فسفات به این صورت است که با تغییر در ساختار شیمیایی آب میزان رسوب گذاری درلوله های آب سردو گرم پکیج های گرمایشی را کاهش می دهد.
تماس بگیرید
فیلتر
Sort
display