جستجو

زیمنس (SIEMENS)

شرکت زیمنس (siemens) در حدود 160 سال پیش در آلمان و توسط شخصی بنام ورنر زیمنس تاسیس شد. ورنر زیمنس یک کشاورز زاده بود که علاقه بسیار زیادی به رشته برق داشت و به همین علت با تلاش و همت بالا شرکتی در زمینه برق را تاسیس نمود. ورنر به کمک برادرش کارل زیمنس روز به روز شرکت زیمنس را گسترش داد و بعد ها فرزند او نیز که در سال های 1891 تا 1918 مدیر عامل شرکت بود نقش مهم و بسزایی را در پیشرفت شرکت ایفا نمود. بعد از آن فرزند دیگر ورنر بنام فردریش به مدت 15 سال مدیریت شرکت زیمنس را بر عهده گرفت. نوه ورنر بنام ارنست زیمنس پس از رسیدن به مدیریت شرکت زیمنس اقدام به باز سازی و ارتقا شرکت گرفت. امروزه شرکت زیمنس به عنوان یکی از بزرگترین ترین و سودآورترین شرکت های دنیا محسوب می گردد. 
شرکت زیمنس در حال حاضر در ۴ زمینه اصلی سلامت، انرژی، صنعت و زیرساخت فعالیت دارد. این کمپانی در سرتاسر جهان دارای شعبه ها و مراکز نمایندگی و فروش بسیاری می باشد که بیش از ۳۷۰ هزار نیروی کار در آن ها مشغول به کار هستند و درآمد آن ها بر طبق آخرین آمار بدست آمده، حدود ۸۳ میلیارد یورو در سال بوده است. جالب است بدانید که شعار سازمانی شرکت زیمنس هم اکنون Ingenuity for life می باشد که به معنی نبوغ زندگی است.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ترانسمیتر اختلاف فشار زیمنس (مدل 7MF4533)

ترانسمیتر اختلاف فشار زیمنس سری SITRANS P برای رسیدن به بالاترین انتظارات در اندازه گیری فشار با دقت بسیار خوب و کاربر پسند طراحی شده است. ترانسمیتر اختلاف فشار زیمنس پایداری بلند مدتی را دارا می باشد که این امر باعث کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری در فواصل کالیبراسیون طولانی می شود و تضمین می کند که همیشه می توانید بر روی نتایج اندازه گیری در بلند مدت تکیه کنید.
22,000,000 تومان 20,000,000 تومان

شیر کنترل سه راهه زیمنس (مدل M3PB0F)

شیرکنترل به شیرهایی گفته می‌ شود که روند کنترل آنها به شکل مستقیم و با استفاده از سیگنال انجام می‌ شود. شیر سه راهه سری M3PB0F زیمنس (SCS-Magnetic Staefa Control System M3PB0F Valve) در مدارهای هیدرولیکی بسته در دیگ بخار، تاسیسات حرارت و تاسیسات سردخانه، برج های خنک کننده، گروه های گرمایش، در واحد تهویه و تهویه مطبوع به عنوان شیر کنترل مورد استفاده قرار می گیرد.
53,000,000 تومان 50,000,000 تومان

شیر کنترل سه راهه فلنجی زیمنس (مدل M2H20F)

شیرکنترل به شیرهایی گفته می‌ شود که روند کنترل آنها به شکل مستقیم و با استفاده از سیگنال انجام می‌ شود. شیر سه راهه سری M2H20F زیمنس (SCS-Magnetic Staefa Control System M3PB0F Valve) در مدارهای هیدرولیکی بسته در دیگ بخار، تاسیسات حرارت و تاسیسات سردخانه، برج های خنک کننده، گروه های گرمایش و واحد تهویه و تهویه مطبوع به عنوان شیر کنترل مورد استفاده قرار می گیرد.
26,000,000 تومان 25,000,000 تومان

شیر دو راهه موتوری زیمنس (مدل SKD62)

شیر موتوری در واقع یک شیر برقی است که با محرک الکتریکی کار می کند و وظیفه کنترل میزان جریان و گذردهی سیال را در سیستم های تهویه مطبوع و سیستم های گرمایش مرکزی بر عهده دارد.
32,000,000 تومان 30,000,000 تومان

پرشرسوئیچ زیمنس (مدل 6KC310)

پرشر سوئیچ زیمنس، سوئیچ فشاری است که در صنعت کاربرد بسیار زیادی داشته و ساخت کشور آلمان بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
5,500,000 تومان 5,000,000 تومان

سوئیچ اختلاف فشار زیمنس (مدل QBM81-5)

سوئیچ اختلاف فشار زیمنس سری QBM81 یک نوع از سوئیچ است که یک فرکانس الکتریکی را هنگامی که فشار ورودی خاصی روی ورودی آن قرار گیرد بسته می شود. سوئیچ اختلاف فشار زیمنس سری QBM81 از آنجایی که فشار ممکن است به آرامی در حال تغییر باشد و فرکانس ها باید سریعا کار کنند، برای تأمین فعالیت سریع کاربرها، از نوعی مکانیزم بیش از حد مرکز مانند یک سوئیچ ضربه محکم و ناگهانی مینیاتوری استفاده می شود.در حقیقت میکروسوئیچ یک کلید قطع و وصل ساده می باشد و برای قطع و وصل کردن جریان برق به کار میرود. میکرو سوئیچ ها در طیف وسیعی از مصارف برق صنعتی در تنظیمات مختلف سوئیچ، مصالح خانه سازی، عملگرها و ... کاربرد دارند. نام دیگر آن "کلید مینیاتوری ضربه ای سریع" است.
4,800,000 تومان 4,500,000 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش