جستجو

سوئیچ لاک(SWAGELOK)

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

شیر سوزنی 2 راهه دنده ای سایز 1/4 با رپچر دیسک برند سوئیچ لاک

شیرسوزنی یا نیدل ولو ( Needle Valve ) جهت کنترل و تنظیم جریان و فلو سیال عبوری مورد استفاده قرار می گیرد. شیر سوزنی گونه‌ای از شیرهای صنعتی هستند که در آن از یک قطعه سوزنی شکل که به وسیله رزوه‌های طراحی شده بر روی آن حرکت می‌کند، جریان سیال را کنترل می‌کند. این دسته از شیرها در مسیرهایی عمدتا نصب می گردند که قرار است در این مسیر کار کنترل دبی جریان انجام پذیرد.
تماس برای قیمت

شیر سوزنی 2 راهه سایز 1/4 تیوب برند سوئیچ لاک (مدل SS-1RS4)

شیرسوزنی یا نیدل ولو ( Needle Valve ) جهت کنترل و تنظیم جریان و فلو سیال عبوری مورد استفاده قرار می گیرد. شیر سوزنی گونه‌ای از شیرهای صنعتی هستند که در آن از یک قطعه سوزنی شکل که به وسیله رزوه‌های طراحی شده بر روی آن حرکت می‌کند، جریان سیال را کنترل می‌کند.این دسته از شیرها در مسیرهایی عمدتا نصب می گردند که قرار است در این مسیر کار کنترل دبی جریان انجام پذیرد.
تماس برای قیمت

سیل پات سوئیچ لاک

یکی از محصولات پر کاربرد در صنعت در مسیر تجهیز اندازه گیری سیل پات (seal pot) می باشند با استفاده از این تجهیز رطوبت موجود در هوای ابزار دقیق جدا سازی می گردد تا از اسیب دیدن منیفولد و تجهیز اندازه گیری جلوگیری گردد. به کمک سیل پات ها در مسیر بخار آب داغ یا هر نوع سیالی که در آن میعان صورت می گیرد با تجهیز اندازه گیری فشار از برخورد مستقیم بخار داغ با صفحه دیافراگم تجهیز و اسیب دیدگی آن جلوگیری می گردد.
5,500,000 تومان 5,000,000 تومان
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش