جستجو

تکبان(TAKBAN)

شرکت تکبان کنترل انرژی، فعالیت خود را از سال ۱۳۵۸ به عنوان بنیانگذار و تنها تولید کننده ترموستات در ایران آغاز نمود. بیش از سه دهه فعالیت همراه با نوآوری و پیشرفت همه جانبه در تولید ترموستات، تکبان را بسوی گسترش دامنه محصولات در زمینه بهینه سازی مصرف سوخت و انرژی رهنمود ساخت.

این شرکت با مجهزترین آزمایشگاه ها و بهره گیری از پیشرفته ترین فناوری و تکنولوژی روز دنیا و همچنین بهره گیری از تجربیات گرانبهای خود در زمینه طراحی و ساخت ترموستات، تنوع محصولاتش را به بیش از ۴۰ مدل ترموستات حرارتی و برودتی (الکترومکانیکی) در بخش های صنعتی، خانگی و ساختمانی و همچنین شیر ترموستاتیک رادیاتور و انواع حسگر افزایش داده است.

شرکت تکبان هدف خود را تولید و ارائه انواع ترموستات با کیفیت و با استفاده از مواد اولیه داخلی مرغوب قرار داده است، این شرکت توانسته است در طول دوران حضور خود در بازار های جهانی برند های معتبر خارجی را عقب براند و به تنهایی به عنوان یک محصول بی نظیر در عرصه تولید ملی خودنمایی کند.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

ترموستات لوله موئین تکبان (مدل VA90W)

ترموستات سرامیکی لوله موئین تکبان مدل VA 90 W ساخت شرکت تکبان(Takban) از ایران می باشد. ترموستات مویین تکبان مدل VA90W با قابلیت قطع و وصل فنری عمدتا در ماشین لباسشویی، بویلرهای آب و تمام مصارفی که تنظیم حرارت در هوا یا آب مدنظر باشد، کاربرد دارد.
170,000 تومان 160,000 تومان

ترموستات جداری تکبان مدل (TLV93G)

ترموستات دستگاهی است الکترومکانیکی که جزو ادوات موتورخانه دسته بندی شده و برای نگه داشتن دمای آب مصرفی و سیستم گرمایشی در یک محدوده مشخص به کار برده میشود. این ترموستات ها به خصوص برای بخش گرمایشی یعنی جایی که نیاز به نصب روی لوله آب گرم به وسیله تسمه فنری دارد توصیه می شود. ترموستات های جداری با رنج دمایی ۳۰ تا ۹۰ درجه سانتی گراد و ۴۰ تا ۱۱۰ درجه سانتی گراد مناسب برای فضا های صنعتی و موتور خانه ها هستند. شما می توانید ترموستات جداری را برای کنترل دمای آب گرم مصرفی بر روی لوله نصب کنید. همچنین این نوع ترموستات ها امکان استفاده برای مصرف کننده های تدریجی را نا میسر می کنند. مدل های TLV 93Gدر این دسته قرار دارند.
330,000 تومان 320,000 تومان

ترموستات مستغرق تکبان (مدل TS-60)

ترموستات دستگاهی است الکترومکانیکی که جزو ادوات موتورخانه دسته بندی شده و برای نگه داشتن دمای آب مصرفی و سیستم گرمایشی در یک محدوده مشخص به کار برده میشود، این مدل ترموستات مناسب نصب روی بدنه دیگ میباشد که قسمت مسی و لوله ای شکل کالا داخل محفظه مخصوص رفته و رزوه انتهایی آن ترموستات را در بدنه دیگ آببندی و ثابت میکند. روی این محصول کلید ولومی تعبیه شده که میتوان با چرخش آن رنج دمای کاری مشعل را به دقت کم یا زیاد کرد.
330,000 تومان 320,000 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display