جستجو

دما و رطوبت سنج

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

رطوبت سنج و دماسنج دلتا کنترل (مدل Delta -847)

رطوبت سنج و دماسنج دلتا کنترل مدل Delta -847 علاوه بر اندازه‌گیری دما می‌تواند میزان رطوبت محیط را از %5 تا %98 اندازه‌گیری کند؛ ویژگی‌ای که برای نگهداری محیط های تولید دارو و غذا یا در محیط‌های صنعتی کاربرد دارد.
1,800,000 تومان 1,700,000 تومان

رطوبت سنج کانالی هانیول

رطوب سنج ها دستگاه های هستند که برای اندازه گیری میزان بخار آب موجود درگاز ها ، اغلب آب مورد استفاده قرار می گیرد. در صنایع مختلف میزان رطوبت و کنترل آن بسیار حائز اهمیت است و اگر رطوبت محیط و یا دستگاه مورد نظر از میزان تعیین شده خارج شود ، می تواند تمام فرآیند کار را تحت تاثیر گذاشته و نتیجه ای متفاوت از آنچه در نظر دارید حاصل شود
4,300,000 تومان 4,000,000 تومان

ترانسمیتر رطوبت و دما برند وایسالا (مدل HMP363)

ترانسمیتر رطوبت دستگاهی است که با استفاده از سنسور خود قادر به اندازه گیری رطوبت و در بعضی از مدل ها دما و نقطه شبنم را دارا می باشد و مقادیر اندازه گیری شده را به منظور رکوردگیری و کنترل به PLC یا اتاق کنترل ارسال می کنند.
تماس بگیرید

سنسور دیوپوینت فاکسبرو

سنسور دیوپوینت یا نقطه شبنم جهت اندازه گیری میزان رطوبت در خطوط هوای فشرده و یا گازهای صنعتی استفاده میگردد. همچنین به منظور افزایش کیفیت هوای خروجی درایرهای جذبی میتوان از سنسورهای دیوپوینت استفاده کرد.
21,000,000 تومان 20,000,000 تومان

رطوبت سنج شیوا امواج (مدل HMR-1RH)

این دستگاه مناسب جهت کنترل رطوبت محیط می باشد . خروجی رله این دستگاه با توجه به حالت کاری انتخاب شده می تواند نسبت به افزایش یا کاهش رطوبت فعال گردد.
1,373,400 تومان

رطوبت سنج عقربه ای HYGRO

از این رطوبت سنج عقربه ای آلمانی که یک رطوبت سنج با دقت بسیار بالاست میتوانید در خانه ، سالن های استخر , محل کار ، سالن پرورش قارچ ، سالن های مرغداری ها ، دستگاههای جوجه کشی ، و محیط های گلخانه ای و در کل هر جایی که نیاز به یک رطوبت سنج با دقت بالا با قابلیت کالیبره کردن حس شود ، استفاده نمود .
تماس بگیرید

رطوبت سنج با سنسور(سری N) شیوا امواج مدل HMJN-1RH

رطوب سنج ها دستگاه های هستند که برای اندازه گیری میزان بخار آب موجود درگاز ها ، اغلب آب مورد استفاده قرار می گیرد. در صنایع مختلف میزان رطوبت و کنترل آن بسیار حائز اهمیت است و اگر رطوبت محیط و یا دستگاه مورد نظر از میزان تعیین شده خارج شود ، می تواند تمام فرآیند کار را تحت تاثیر گذاشته و نتیجه ای متفاوت از آنچه در نظر دارید حاصل شود.
1,373,400 تومان

رطوبت سنج و دماسنج دلتا اوهم (DELTA OHM) مدل HD 9216

رطوبت سنج و دماسنج دلتا اوهم (DELTA OHM) مدل HD 9216 علاوه بر اندازه‌گیری دما می‌تواند میزان رطوبت محیط را از %5 تا %98 اندازه‌گیری کند؛ ویژگی‌ای که برای نگهداری محیط های تولید دارو و غذا یا در محیط‌های صنعتی کاربرد دارد.
تماس بگیرید

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display