جستجو

توکیو کیسو (Tokyo Keiso)

از زمان تأسیس شرکت توکیو کیسو TOKYO KEISO Co در سال 1954 عمده فعالیت این شرکت به تولید و فروش تجهیزات اندازه گیری مایع از قبیل فلومتر Flowmeter و تجهیزات اندازه گیری سطح مایعات اختصاص داده شده است اکنون این شرکت به سطحی رسیده است که دارای مشتریان وفادار نه تنها در ژاپن بلکه در کل آسیا، اروپا و امریکا می باشد .

این شرکت همواره  با رویکرد فروش مستقیم که توسط کارکنان فروش این انجام شده است، سیاست های تجاری خود را پیش برده است و همیشه در بهبود پاسخ به نیازهای مشتری، گسترش طیف محصولات ، جمع آوری مهارت های کاربردی و تقویت پس از خدمات فروش و تعمیر و نگهداری کوشا بوده است .

علاوه بر این، این شرکت اخیرا یک اصل مدیریت "کمک به آینده جهانی از طریق تکنیک اندازه گیری" را ایجاد کرده است و بر اساس این اصل، ما تلاش های بیشتری را در جهت توسعه محصولاتی که از جدیدترین فن آوری ها بهره مند می شوند، افزایش می دهد و بهره وری و کیفیت خدمات را از طریق پیوسته فعالیت های بهبود، افزایش سهام در بازارهای خارج از کشور با گسترش و تقویت تولید خارج از کشور و پایگاه های فروش، اطمینان از انعطاف پذیری در پاسخ به تحویل سریع تر را سرلوحه کار خود قرارداده است .

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

فلومتر گازها برند توکیو کیسو

فلومتر روتامتر هوا برند توکیو کیسو برای اندازگیری شدت جریان سیال در عملیات های صنعتی به کار می رود. روتامترها با استفاده از یک شناور که در یک لوله قرار دارد و قطر آن به تدریج تغییر می کند، شدت جریان را نشان می دهد.
13,000,000 تومان 12,000,000 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش