جستجو

ترافاگ (Trafag)

ترافاگ (Trafag) در حال حاضر یک کمپانی تولیدکننده ابزاردقیق است که دفتر اصلی آن در سوئیس قرار دارد. این کمپانی در زمینه‌ی تولید انواع ترانسمیتر فشار و تجهیزات مانیتورینگ برای فشار ، دما و اندازه‌گیری چگالی گاز SF6 به شهرت فراوانی رسیده است.

ترافاگ از آن دسته شرکت هایی است که توانایی تولید سفارشی و خدمات اختصاصی به مشتریانش را دارد. این تولیدکننده در حال حاضر صاحب تعداد بسیار زیادی نمایندگی و شرکت در سراسر جهان است. 

ترافاگ در 2 اکتبر 1942 در زوریخ توسط «اسکار پفرندر» تأسیس شد. اسکار ابتدا کار خود را با تولید «بالاست» آغاز کرد و بعدها تصمیم به تولید «ترانسفورماتور» نمود. او به کارخانه بافندگی پدری‌اش نقل مکان و کار خود را از سر گرفت.

قدم بعدی برای ترافاگ، تولید ترموستات در سال ۱۹۵۶بود. در آن سال ها مدیرعامل دیگری هم به مجموعه اضافه شد. در سال ۱۹۶۷ بود که این شرکت باتوجه به نیاز بازار و صنایعی مثل کشتی سازی، روی توسعه ترموستات ها تمرکز کرد و تولید انواع بالاست ها را متوقف کرد.

ترافاگ به مرور و طی سال ها، در کشورهای مختلف گسترش پیدا کرد و در دهه هفتاد میلادی شروع به تولید سوئیچ های فشار نمود و بعد از آن هم ساخت ترانسمیترهای دما و فشار و همچنین ابزارهای سنجش فشار برای کنترل چگالی گاز SF6 را آغاز کرد. این کمپانی در مسیر پیشرفت و تغییر، خط تولید ساخت ترانسفورماتور ها را هم متوقف کرد و رسما به ساخت «ابزار دقیق» روی آورد.

به مرور و در دهه ۹۰ میلادی تعداد شرکت های فرعی و وابسته به ترافاگ در کشورهای مختلف دنیا بیشتر و بیشتر شدند و در حال حاضر این پیشرفت ها همچنان ادامه داشته و به عنوان یک تولیدکننده، محصولاتی باکیفیت، مطمئن، نوآورانه و دقیق را به بازار عرضه می نماید.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

پرشر سوئیچ برند ترافاگ

پرشر سوئیچ ترافاگ، سوئیچ فشاری است که در صنعت کاربرد داشته و قادر است تنظیم فشار و همچنین جلوگیری از افزایش فشار مخازن را بر عهده بگیرد و به همین دلیل جزو قطعات پر کاربرد در محیط های تحت فشار محسوب می شود. این برند بطور گسترده ای در محیط های دارای لرزش و صنایع دریایی کاربرد دارد.
15,000,000 تومان 14,000,000 تومان

ترموسوئیچ ترافاگ (مدل 119.1120)

ترموسوئیچ (Thermo Switch) یا سوئیچ دما یا تمپرچر سوئیچ دستگاهی است که جهت انجام اعمال کنترلی به کار می‌روند. این ابزارها در صورت رسیدن دما به مقادیر تنظیم شده، سوئیچ می‌دهند.
11,000,000 تومان 10,000,000 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش