جستجو

پکیج و متعلقات مربوطه

جهت گرمایش محیط و داشتن آب گرم مصرفی همواره نیاز به یک سری سیستم ها و تجهیزات گرمایشی می باشد تا به کمک آن ها بتوان محیط و آب گرم را در فصول سرد سال برای زندگی بهتر فراهم کرد. از انواع تجهیزات گرمایشی می توان به پکیج، رادیاتور، دیگ یا بویلر، مشعل، مبدل حرارتی و هیتر گرمایشی اشاره کرد.

پکیج ها در دو سری زمینی و دیواری و به صورت فن دار یا بدون فن طراحی می شوند که وظیفه تأمین آب گرم مصرفی و گرمایش محیط را به وسیله تجهیزاتی مانند رادیاتور، فن کویل و داکت اسپیلت بر عهده دارند. پکیج ها می توانند از لحاظ سوخت مصرفی گاز سوز، گازوییل سوز، دوگانه سوز و یا برقی باشند.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

واشر رادیاتور

برای گرمایش و تامین آب گرم منازل امروزه از پیکیج های دیواری و زمینی استفاده می شود که پکیج ها معولا متصل به رادیاتور هستند که با تامین شدن آب داغ از پکیچ و چرخش آب داغ در رادیاتور باعث گرم شدن محیط می شود.پکیج ها و رادیاتور دارای اجزای مختلفی هستند که برای محبوس نگه داشتن آب در سیستم از درپوش رادیاتور استفاده می شود و برای آبند شدن سیستم هنگام نصب درپوش بر روی رادیاتور از واشر استفاده می شود. واشر ها داری انواع مختلفی هستند که هر کدام به دلیل کارای خاصی که دراند در اتصالات مورد استفاده قرار میگیرند.واشر ها در دو نوع تخت و فنری هستند که واشر رادیاتو از نوع تخت می باشد.در رادیاتور هنگام بستن درپوش از واشر برای آبند کردن استفاده می شود.
600 تومان 500 تومان

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
Sort
display