جستجو

شیر اطمینان

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

شیر اطمینان بریسکو (مدل 7608)

به طور کلی شیرهای اطمینان یکی از تجهیزات مهم و حیاتی در سیستم‌های تاسیساتی نظیر موتورخانه‌ها و سایت‌های صنعتی هستند که در صورت افزایش ناگهانی فشار برای جلوگیری از انفجار سیستم، باز شده و با تخلیه حجمی از سیال (گاز، هوا، بخار یا آب) به خارج از سیستم، موجب تثبیت فشار می گردند. شیر اطمینان استیل بریسکو نیز بدین منظور و جهت تنظیم فشار طراحی شده است.
11,000,000 تومان 10,000,000 تومان

شیر اطمینان استنلس استیل سایز 1/4

به طور کلی شیرهای اطمینان یکی از تجهیزات مهم و حیاتی در سیستم‌های تاسیساتی نظیر موتورخانه‌ها و سایت‌های صنعتی هستند که در صورت افزایش ناگهانی فشار برای جلوگیری از انفجار سیستم، باز شده و با تخلیه حجمی از سیال (گاز، هوا، بخار یا آب) به خارج از سیستم، موجب تثبیت فشار می گردند. شیر اطمینان بدین منظور و جهت تنظیم فشار طراحی شده است.
4,300,000 تومان 4,000,000 تومان

شیر اطمینان برند 317

به طور کلی شیرهای اطمینان یکی از تجهیزات مهم و حیاتی در سیستم‌های تاسیساتی نظیر موتورخانه‌ها و سایت‌های صنعتی هستند که در صورت افزایش ناگهانی فشار برای جلوگیری از انفجار سیستم، باز شده و با تخلیه حجمی از سیال (گاز، هوا، بخار یا آب) به خارج از سیستم، موجب تثبیت فشار می گردند. شیر اطمینان برنجی 317 نیز بدین منظور و جهت تنظیم فشار طراحی شده است.
تومان

شیر اطمینان برند AST

شیر اطمینان برند ای اس تی، ساخت کشور ایتالیا بوده و یکی از تجهیزات مهم و حیاتی در سیستم‌های تاسیساتی نظیر موتورخانه‌ها و سایت‌های صنعتی می باشد که در صورت افزایش ناگهانی فشار برای جلوگیری از انفجار سیستم، باز شده و با تخلیه حجمی از سیال (گاز، هوا، بخار یا آب) به خارج از سیستم، موجب تثبیت فشار می گردد.
145,000,000 تومان 140,000,000 تومان

شیر اطمینان برند B & R

شیر اطمینان بی اند آر، یکی از تجهیزات مهم و حیاتی در سیستم‌های تاسیساتی نظیر موتورخانه‌ها و سایت‌های صنعتی می باشد که در صورت افزایش ناگهانی فشار برای جلوگیری از انفجار سیستم، باز شده و با تخلیه حجمی از سیال (گاز، هوا، بخار یا آب) به خارج از سیستم، موجب تثبیت فشار می گردد.
6,500,000 تومان 6,000,000 تومان

شیر اطمینان دلتا کنترل (مدل SV-S8LP)

به طور کلی شیرهای اطمینان یکی از تجهیزات مهم و حیاتی در سیستم‌های تاسیساتی نظیر موتورخانه‌ها و سایت‌های صنعتی هستند که در صورت افزایش ناگهانی فشار برای جلوگیری از انفجار سیستم، باز شده و با تخلیه حجمی از سیال (گاز، هوا، بخار یا آب) به خارج از سیستم، موجب تثبیت فشار می گردند. شیر اطمینان مدل SV-L8SP برند دلتا کنترل نیز بدین منظور و جهت تنظیم فشار طراحی شده است.
تومان

شیر اطمینان فلنجی

به طور کلی شیرهای اطمینان یکی از تجهیزات مهم و حیاتی در سیستم‌های تاسیساتی نظیر موتورخانه‌ها و سایت‌های صنعتی هستند که در صورت افزایش ناگهانی فشار برای جلوگیری از انفجار سیستم، باز شده و با تخلیه حجمی از سیال (گاز، هوا، بخار یا آب) به خارج از سیستم، موجب تثبیت فشار می گردند.
16,000,000 تومان 15,000,000 تومان

شیر اطمینان مخصوص CNG

به طور کلی شیرهای اطمینان یکی از تجهیزات مهم و حیاتی در سیستم‌های تاسیساتی نظیر موتورخانه‌ها و سایت‌های صنعتی هستند که در صورت افزایش ناگهانی فشار برای جلوگیری از انفجار سیستم، باز شده و با تخلیه حجمی از سیال (گاز، هوا، بخار یا آب) به خارج از سیستم، موجب تثبیت فشار می گردند.
14,000,000 تومان 13,000,000 تومان

شیر اطمینان کانکل (مدل 40R-C01)

به طور کلی شیرهای اطمینان یکی از تجهیزات مهم و حیاتی در سیستم‌های تاسیساتی نظیر موتورخانه‌ها و سایت‌های صنعتی هستند که در صورت افزایش ناگهانی فشار برای جلوگیری از انفجار سیستم، باز شده و با تخلیه حجمی از سیال (گاز، هوا، بخار یا آب) به خارج از سیستم، موجب تثبیت فشار می گردند. شیر اطمینان KUNKLE نیز بدین منظور و جهت تنظیم فشار طراحی شده است.
15,000,000 تومان 14,000,000 تومان

شیر اطمینان کمپرسور هوا

به طور کلی شیرهای اطمینان یکی از تجهیزات مهم و حیاتی در سیستم‌های تاسیساتی نظیر موتورخانه‌ها و سایت‌های صنعتی هستند که در صورت افزایش ناگهانی فشار برای جلوگیری از انفجار سیستم، باز شده و با تخلیه حجمی از سیال (گاز، هوا، بخار یا آب) به خارج از سیستم، موجب تثبیت فشار می گردند. شیر اطمینان برنجی نیز بدین منظور و جهت تنظیم فشار طراحی شده است.
1,200,000 تومان 1,000,000 تومان

شیر بالانس اتوماتیک دانفوس (مدل ASV-PV 25)

شیر بالانس اتوماتیک بمنظور همسان سازی فشار آب در شبکه لوله کشی تاسیسات حرارتی و برودتی ساختمان بکار می رود. از آنجاييکه فشار هيدروليکی آب در شبکه لوله کشی، در طبقات مختلف ساختمان متفاوت است، همچنين ميزان افت فشار در تجهيزات مختلف تاسيسات نظير فن کوئل ها، هواسازها و ... متفاوت می باشد، اين موضوع سبب اختلاف دبی عبوری از فن کوئل ها و هواسازهای مختلف ساختمان و تغییر بار حرارتی و برودتی در طبقات مختلف ساختمان مي گردد. شيرهای بالانس اتوماتيك تجهيزاتی هستند که موجب بالانس دبی آب در بخش های مختلف سيستم های گرمايشی و سرمايشی ساختمان می گردد.
5,700,000 تومان 5,000,000 تومان

شیر زاویه ای پنوماتیک تمام استیل دلتا کنترل

شیر زاویه ای پنوماتیک تمام استیل دلتا کنترل، همانطور که از ظاهر و اسمش پیداست شیر پنوماتیک زاویه دار با اکچویتور یا عملگری است که روی آن قرار دارد. انگل ولو مناسب مسیر بخار بوده و بصورت گسترده در صنایع غذایی استفاده می شود.
تومان

شیر زاویه ای پنوماتیک دلتا کنترل مدل 316

شیر زاویه ای پنوماتیک مدل 316 دلتا کنترل، همانطور که از ظاهر و اسمش پیداست شیر پنوماتیک زاویه دار با اکچویتور یا عملگری است که روی آن قرار دارد. انگل ولو مناسب مسیر بخار بوده و بصورت گسترده در صنایع غذایی استفاده می شود.
تومان

شیر برقی بروکرت (مدل 6014)

شیر برقی بروکت آلمان یک دستگاه الکترومکانیکی است که در آن بوبین (مگنت) از یک جریان الکتریکی برای تولید میدان مغناطیسی استفاده کرده و باعث یک مکانیسم برای به حرکت در آمدن اسپول داخل شیر برای باز و بسته شدن آن می شود.
7,500,000 تومان 7,000,000 تومان

شیر اطمینان فشاری نیران (6 بار)

شیر اطمینان فشاری نیران (که با نام شیر تق تقی مرسوم است) در سه فشار ثابت 3، 6 و 10 بار از جنس شمش آلیاژ برنج با حداقل خلوص 58 درصد مس (MS58) و به روش فورجینگ گرم مطابق استاندارد … سازمان ملی استاندارد ایران ساخته می شوند.
تماس برای قیمت

شیر اطمینان مرکب فشاری نیران (کد N100)

شیر اطمینان یک نمونه از شیرهای ایمنی است که به صورت خودکار هنگام افزایش فشار و بالا رفتن فشار از حد مجاز به صورت عملگر خودکار و به یکباره بخار,آب و یا هر سیال دیگری را به بیرون هدایت می کند.
تماس برای قیمت

Filter by:

Clear All
Close
فیلتر
مرتب سازی
طرز نمایش